Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o spolszczenie wiadomości z pluginu AntiBot.


Bitilol12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy spolszczy mi ktoś Wiadomości z AntiBot'a ?

 

 

AntiBot:
  Messages:
    Captcha:
      Kick: '[AntiBot] CAPTCHA Failed!'
      OneAttemptLeft: one attempt left
      AttemptsLeft: attempts left
    Admins:
      NVNotify: '§aAntiBot has a new version available! New version: &nv& Your version:
        &ov&'
      DSNotify: §cAntiBot is currently under delayed start.  Chat Spam is not protected yet.
      NBNotify: '§aAntiBot has a new development build available! New build #&nv&
        Your build #&ov&'
    Kick: '[AntiBot] Tripwired protection!'
    ChatOverflow: SILENCE! Let's cool it down for %sec% seconds.
    CountryBan: Your country is banned from this server!
    LoginDelay: You logged in too quickly! Please wait 10 second(s).
 

4.png
Opublikowano
AntiBot:
  Messages:
    Captcha:
      Kick: '[AntiBot] CAPTCHA niepoprawny!'
      OneAttemptLeft: zostala jedna proba
      AttemptsLeft: zostalo prob 
    Admins:
      NVNotify: '§aAntiBot ma dostepna akutalizacje! Nowa wersja: &nv& Twoja wersja:
        &ov&'
      DSNotify: §cAntiBot ma obecnie opozniony start.  Chat nie jest chroniony.
      NBNotify: '§aAntiBot ma dostepny dev build! Nowy build #&nv&
        Twoj build #&ov&'
    Kick: '[AntiBot] ochrona Tripwired!'
    ChatOverflow: CISZA! Let's cool it down for %sec% seconds.
    CountryBan: Twoj kraj jest zbanowany na twoj serwer!
    LoginDelay: Zalogowales sie za szybko! Poczekaj 10 sekund.

Może coś być źle :D nie jestem asem 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...