Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SAMP a Steam - jak z czasem? jak włączyć?


Ravdar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam.

Jak zainstalować SAMPa na steam?

I czy czas gry będzie się naliczał + widoczność, że gram w gta:sa?

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

Musisz wgrać cracka i uzyskać wersję gta_sa.exe 1.0 albo 2.0. Czas będzie działał normalnie. ;)

A z MTA będzie to samo?

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

A z MTA będzie to samo?

Tak, kluczem jest crack, ponieważ oba programy nie działają poprawnie z patchem narzuconym przez Steam. 

­

Opublikowano

­

 

Tak, kluczem jest crack, ponieważ oba programy nie działają poprawnie z patchem narzuconym przez Steam. 

­

A możesz mi dać swojego?

Cracka do folderu z grą na steam wrzucić?

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

A możesz mi dać swojego?

Cracka do folderu z grą na steam wrzucić?

Crack ma formę launchera (gta_sa.exe), w internecie jest tego wiele, wystarczy poszukać. Plik wrzucasz do głównego folderu i podmieniasz obecnie istniejący. Potem możesz instalować klienty multiplayer, mody, jak w wersji płytowej. 

­

Opublikowano

­

 

Crack ma formę launchera (gta_sa.exe), w internecie jest tego wiele, wystarczy poszukać. Plik wrzucasz do głównego folderu i podmieniasz obecnie istniejący. Potem możesz instalować klienty multiplayer, mody, jak w wersji płytowej. 

­

Ale skopiowac ten folder steam czy nie?

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

Ale skopiowac ten folder steam czy nie?

Plik wrzucasz do folderu GTA, nie steama. Jeśli dobrze pamiętam to Steam > steamapps > common > GTA San Andreas. W tej lokalizacji powinien znajdować się folder np. models, audio itd. 

­

Opublikowano

­

 

Plik wrzucasz do folderu GTA, nie steama. Jeśli dobrze pamiętam to Steam > steamapps > common > GTA San Andreas. W tej lokalizacji powinien znajdować się folder np. models, audio itd. 

­

Temat do zamknięcia.

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...