Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Czym wyróżnia się niemieckie NosTale od polskiego?


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8819114394199061010629.png


 


Witam!


 


W tym poradniku przedstawię, dlaczego niemieckie NosTale jest o wiele lepsze, niż nasze - polskie.


 


1. Ceny


 


Pierwszą rzeczą, są ceny. Przedmioty typu: puste pudła SP, perfumy, ancki, dopki są bardzo tanie, w porównaniu do naszych.


Wszystkie główne ceny znajdziecie w tym spoilerze:


9040214394213731010629.png8890514394228051010629.png


7685114394228051010629.png


 


8384014394228051010629.png


5883414394228051010629.png


7752714394228051010629.png

 


 


2. Atmosfera


 


Atmosfera na niemieckim serwerze jest bardzo przyjemna. Nie będzie wyzwisk typu: "ty gimbo", "cebulo".


Jeśli spot jest zajęty, niemiec chętnie to zostawi i przeniesie się na inny kanał.


(Zdarzają się wyjątki).


 


3.GM'owie i bezpieczństwo.


 


Jeśli chcesz sprzedać konto, jest to nie możliwe.


Powód jest jeden - współdzielenie konta. GM pilnuje każdego i sprawdza IP przy logowaniu.


Jeśli Twój kolega wszedł na Twoje konto, a ty o tym niczym nie wiesz - zgłoś się do supportu.


 


4. Język.


 


Jeśli nie znamy języka niemieckiego, nie okłamujmy się - nie będziesz mógł rozmawiał/handlował.


Nie którzy znają angielski i z nimi możesz się komunikować. :P


Psst, http://translate.google.com nie boli.


Uwaga! Nigdy nie pisz w języku polskim i angielskim na chacie ogólnym. Jest to skutkowane upomnieniem, a następnie blokadą chatu.


 


5. BB i LoD.


 


Godziny Błyskawicznej Bitwy są jak zwykle normalne, czyli co 2 godziny, ale występują na wszystkich kanałach - od 1 do 7.


LoD jest od godziny 14:30 do godziny 21:30.


Tutaj znajdą się godziny trwania LoD:


 


 


Kanał 2


 


Start: 13:00 DH:14:30 Koniec: 15:00


Start: 16:00 DH:17:30 Koniec: 18:00


 


Kanał 3


 


Start: 14:00 DH:15:30 Koniec: 16:00


Start: 17:00 DH:18:30 Koniec: 19:00


 


Kanał 4


 


Start: 15:00 DH:16:30 Koniec: 17:00


Start: 18:00 DH:19:30 Koniec: 20:00


 


Kanał 5


 


Start: 16:00 DH:17:30 Koniec: 18:00


Start: 19:00 DH:20:30 Koniec: 21:00


 


Kanał 6


 


Start: 17:00 DH:18:30 Koniec: 19:00


Start: 20:00 DH:21:30 Koniec: 22:00


 


 


To już wszystko. Mam nadzieję, że poradnik jakoś się przyjmie. :)


­


Opublikowano

W porównaniu cen jest 1 ss powtórzony, poza tym przejrzyj cały tekst ponownie, bo wkradło się kilka literówek.

Opublikowano

W porównaniu cen jest 1 ss powtórzony, poza tym przejrzyj cały tekst ponownie, bo wkradło się kilka literówek.

 

Poprawione, pisane po godzinie 01:00. :?

Jakieś uwagi? :>

­

Opublikowano

Serio blokują czat za angielski?

 

Tak. Jest to niemiecki serwer, więc trza po niemiecku. ._.

­

Opublikowano

Za to ban jest tylko gdy gm widzi?

 

Hmmm.. Pewnie tak, ale gracz także może to zgłosić. Mój przyjaciel napisał na globalnym (co mu się nie dziwie) "auschwitz" i ma 300min kare. :/

­

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Czym wyróżnia się niemieckie NosTale od polskiego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...