Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends - Recenzja na wesoło!


Kserokopiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Otóż miała być to recenzja League of Legends, a wyszło mi w sumie wymienianie najbardziej typowych zachowań graczy naszej LoL`owej społeczności, które jak sami doskonale wiecie, bywają komiczne.

 

Oczywiście jest to film na wesoło i nie należy brać go na poważnie!

Mam nadzieję, że się w najgorszym wypadku chociaż uśmiechniecie :D

 

 

Opublikowano

Podoba mi się Twój głos/lektor, czysty, przyjemny dla ucha. Jest ok (sceny nie powaliły, mogłeś wstawić jakieś teksty graczy) :p

Opublikowano

Podoba mi się Twój głos/lektor, czysty, przyjemny dla ucha. Jest ok (sceny nie powaliły, mogłeś wstawić jakieś teksty graczy) :P

A dziękuję Ci bardzo ; )

 

Sceny nie powaliły dlatego, że kiedy materiał ma ponad 40 minut, to w programie w którym montuje, podgląd filmu nie dość, że jest niskiej jakości (przez co nie bardzo widzę czat), to jeszcze niesamowicie klatkuje przez co znalezienie odpowiedniego momentu z nagrania graniczy z cudem.

Zamysł był oczywiście, aby dopasować czat z gry do tego co mówię, no ale niestety nie wyszło :(

Opublikowano

zainwestuj w kompa jesli chcesz nagrywac, bo te fps dropy denerwuja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Epickie :D tylko czemu takie krótkie i w takiej słabej jakości ? :P

 

nagrywane ogórkiem ;x...

ale pomysł serio z*******y :)...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...