Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na dołączanie admina na serwer.


Chajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejooo, mam pytanie czy jest ktoś kto napisze mi skrypt na dołączanie admina na serwer.

 

[+] O co chodzi :

* Gdy admin wejdzie na serwer wyświetla się wiadomość " Nick zalogowal sie na Admina"

* Gdy gracz wejdzie nie pisze tego co u góry

* By pisało to "Administrator ....... " trzeba mieć uprawnienie admin.join

 

+ I chciałbym by było tak z każdą rangą administracyjną

Czyli jak wejdzie osoba z ranga moderator to pisze mu, ze "Nick zalogowal sie na Moderatora"

 

Rangi jakie maja to miec:

+ Moderator "Nick zalogowal sie na Moderatora"

+ Admin "Nick zalogowal sie na Admina"

+ Helper "Nick zalogowal sie na Helpera"

+ headadmin "Nick zalogowal sie na HeadAdmina"

+ Wlasciciel "Nick zalogowal sie na Wlasciciela"

 

Ale jest też problem bo nie wiem jak zrobić by Wlasciciel nie miał tego wszystkiego bo tylko wlasciciel ma OPa i jemu sie bedzie wszystko wyswietlac

 

Daje diaxy : 333

Proszę o szybką pomoc jak coś nie wiecie to pytać

Opublikowano


on join:

if player has permission "moderator.join":

broadcast "%player% zalogowal sie na moderatora."

if player has permission "admin.join":

broadcast "%player% zalogowal sie na admina."

if player has permission "helper.join":

broadcast "%player% zalogowal sie na helpera."

if player has permission "headadmin.join":

broadcast "%player% zalogowal sie na H@"

if player is op:

broadcast "%player% zalogowal sie na wlasciciela"

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano
on join:
	if player is not op:
		if player has permission "moderator.join":
			broadcast "%player% zalogowal sie na moderatora."
		if player has permission "admin.join":
			broadcast "%player% zalogowal sie na admina."
		if player has permission "helper.join":
			broadcast "%player% zalogowal sie na helpera."
		if player has permission "headadmin.join":
			broadcast "%player% zalogowal sie na H@"
	if player is op:
		broadcast "%player% zalogowal sie na wlasciciela"

Można :)

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...