Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań od początkującego gracza


MorN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Jako, ze w CSA gram od niedawna to trochę nie ogarniam o skinach ;d

Czy jest jakąś różnica dropu skina co środę za lvl od mapy?

Kiedy mi zaczną dropic jakieś lepsze skiny? Gram z 3 tygodnie, mam bodajże 9 lvl i ciągle dostaje co środę jakieś gowna za 0,03 centa.

Czy jest jakaś różnica gdzie gram? Bo na serwach społeczności mi przynajmniej dropia skrzynki a na turnieju nic xD I czy skiny do broni dropia za mecze? Bo teraz tylko dostaje za wbicie lvla.

Dobra to tyle xD Z gory dzięki.

Opublikowano

1. Teoretycznie tak praktycznie nie, mam bodajże 31lv i najdroższe co dostałem było warte lekko ponad 1euro.

2. Zależy od farta.

3. Nie ma różnicy, a skiny teraz dropią tylko za lvl.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

1. Musisz mieć farta

2. Może ci dropnąć skin za 3 centy a w next tygodniu np dostaniesz dragon lora co jest prawie nie możliwe no ale to zależy od farta.

3.Tak dropią i jak wbijesz lvl to dostajesz jakiegoś tam losowego skina.

 

 

Z 2-3 miechy temu grałem mma i typowy dropnął p250 franklin ft a drugiemo ak szmaragdowe pręgi fn więc to tylko fart :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...