Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blad podczas laczenia - tego jeszcze nie widziales.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Gralem sobie normalnie na serwerze.. zmienialem pare rzeczy itd. kolega tez byl na serwie. Zrobilem restart mysql.. i ciagle mam blad podczas laczenia sie z serwerem....

 

Portmap - wlaczone

Hamachi - wlaczone

Virtualbox - wlaczony

 

Nie wiem po co wam to mowie jak serwer lagodnie wczesniej chodzil....

 

Internet - wlaczony...

Pong - poprawnie zmieniony - zrobilem to dawno temu...

Wszystkie moje koncowki sa na .100 .... w dobrych plikach.

 

Poprostu przestalo dzialac... Dla czego to nie wiem.

 

Macie jakies pomysly?

Opublikowano

Tak MySQL sie uruchamia. Tutaj jest sysser:

 

0812 03:32:01332 :: UNKNOWN IME[2057]
 
0812 03:32:17537 :: granny_shared_vbs:
0812 03:32:17537 :: 0: 40
0812 03:32:17537 :: 1: 20
0812 03:32:17537 :: 2: 20
0812 03:32:17538 :: 3: 40
0812 03:32:17539 :: 4: 0
0812 03:32:17539 :: 5: 20
0812 03:32:17539 :: 6: 0
0812 03:32:17539 :: 7: 0
0812 03:32:17539 :: 8: 0
Opublikowano

­przecież nic się nie uruchamia ;-; jak Ty chcesz logować na serwer.

 

Wpisz service mysql-server status i wyślij co wyskoczy.

Daj syserr db i ch1

Opublikowano

wchodzisz do ftp serwera i usr/home/...

tam masz foldery db i ch1 w nich jest plik syser

dzieki. mam te syserry ch1 ale folderu 'db' nie mam. Mam tu wkleic ten syserr z ch1? Sporo tego jest...

Opublikowano

­przecież nic się nie uruchamia ;-; jak Ty chcesz logować na serwer.

 

Wpisz service mysql-server status i wyślij co wyskoczy.

Daj syserr db i ch1

Lub co zrobic zeby sie wszystko uruchomilo?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...