Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Czy da się korzystać z LeagueSharp za darmo?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A można, można to zrobić na 2 sposoby

 

1) crack z nulled.io

2) FreeUser z limitami.

 

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

 

1)

 

1. Wchodzisz na stronę nulled.io

2. Rejestrujesz się

3. Akceptujesz wiadomość na mailu i logujesz się

4. I idziesz za wskazówkami tego linku

 

2)

 

1. Wchodzisz na stronę joduska.me

2. Wysyłasz do nich wiadomość żeby ci wysłali zaproszenie do forum LeagueSharp

3. Pobierasz program LeagueSharp

4. I grasz!

 

(( Mozesz tylko grać 2x normale dziennie ))

Opublikowano

Tak z nulled.io

 

Mini Poradnik

 

Wchodzimy w google ;)

Wpisujemy nulled.io

Rejestrujemy sie

Bijemy 25 postow :)

(przestrzegam przed pisaniem wszędzie ty,gj strasznie leacher spada)

Potem sepimy lajki od kolegow

Ew jeżeli mamy hotspot miejski wywalamy pod niego z telefonem,laptopem i z - rejestracja i lajki pod postami na nulledzie

Gdy już spelnimy wymagania auth sciagamy sharpa z strony glownej potem skrypty i gramy :)

 

 

Miłego bicia postow

Gmyru---1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...