Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Down] Zwykla Fryzura >> Czerwona Opaska


adi99812

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpadlem na pomysl, zeby podmienic pliki gr2 zwyklej fryzury (ta na poczatku) ze czerwona opaska z IS.

Zapodaje pliki pc. Sa to pliki PC z Metin2.PL.

 

UWAGA! Widzisz to tylko ty! Wypakowujemy plik RAR, wypakowane pliki wrzucamy do folderu pack w metinie.

 

Efekt :

 

metin2client_20100509_09110573101.png

 

 

Download (59.82 MB) :

 

SKANA NIE DAJE! WAGA PLIKU.

 

http://www.speedyshare.com/files/22341171/zf_co_by_shizer_for_mpc.rar

Lub klik.

 

@EDIT : UWAGA! TRZEBA GRAĆ NA OBEJŚCIU! (Wykrył tk371.). Testowane na PL i US.

 

Jak się wrzuci fryzurkę do folderu z wojem od ninji to nie beda z soba wspołpracować np. opaska wejdzie na oczy czy coś bo też to próbowałem //KozaczekxD
Opublikowano

I trzeba dodać, że po wgraniu nie można patchować metina bo się usunie. Należy grać na obejściu.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Dobre.. Pobieram..

 

Mogłbyś jeszcze napisac wage pliku, coś takiego "Download(59.82 MB) :"

Opublikowano

No tak wszystko ładnie pięknie, ale widzimy tą fryzurę tylko my... <_< Może to też byś dodał do tematu?

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Siema

 

Koleś leci + i 5 :)

 

Mam pytanie:

Jak grac na obejściu ?

 

i czy na us to dziala?

dres.png- Ulżyj sobie - jebnij minusa i 1

 

hahah ale mnie zminusowaliście , parodia ;D ale mam to w dupie!

 

 

 

 

 

nie kopiować sygniatury !;D;D;P

Opublikowano

No tak wszystko ładnie pięknie, ale widzimy tą fryzurę tylko my... <_< Może to też byś dodał do tematu?

 

Czytaj wszystko. Jest tam wyraźnie napisane :)

 

A co do innych fryzur dodam jak bede mial czas.

Opublikowano

Hmm... na privach działa bez żadnych obejść bo sam to sprawdzałem dawno temu jak na avalonie grałem...

Dopisz że jak się wrzuci fryzurkę do folderu z wojem od ninji to nie beda z soba wspołpracować np. opaska wejdzie na oczy czy coś bo też to próbowałęm.

Jeżeli ktoś nie chce pobierać wystarczy rozpakować plik PC chyba za to licze na + xDDD

I + dla ciebie za pomysł żeby to wrzucić i sam upload bo ja bym wrzucił tut co rozpakować i dopiero gdyż na moim necie z rok bym upował ;]

refy RMCF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...