Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Przedstawienie skryptu na bicie z 5 kratek


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, postanowiłem wam udostępnić kolejny skrypt tym razem na bicie z 5 kratek bez zmniejszonego knocka. Odlatujemy normalnie ;)

 

Download : https://www.speedyshare.com/RP65H/1.7.2Skrypt.rar

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/e1a06001e66e7a1fc8756210446d689e118333536a7c793ed2e0dfd795394efa/analysis/1439316723/

 

Instrukcja

1. Wypakuj folder z winrara na pulpit

2. Wejdź w %appdata% -> .minecraft -> versions i wrzuć wypakowany folder

3. Włącz minecrafta

4. Ustaw wersje 1.7.2+mapka (https://scr.hu/2vdg/tlpqr)

5. Włącz gre ;)

 

Skrypty działają bez foga więc ustawiacie sobie jak tylko chcecie wszystkie opcje

Jeżeli będziecie chcieli wrzucę poradnik jak zrobić obejście na MCHC :)

 

KTOŚ CHCE MI ZROBIĆ SYGNATURKE I AVATAR JAKIŚ ŁADNY? <3 MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ :D


Opublikowano

To już każdy ma. Ale i tak dzięki może komus sie przyda.

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

@alibabalegends nie każdy ma bo co chwile jakiś za przeproszeniem gimbus wbija do mnie na ts'a i pyta się czy dam mu skrypty ;>. Dlatego udostępniam je ;D

KTOŚ CHCE MI ZROBIĆ SYGNATURKE I AVATAR JAKIŚ ŁADNY? <3 MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ :D


Opublikowano

Panie pokaz pan obejscie mchc

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę! Liczę na Like !!!

692p.png

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...