Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zdjąłem limit yang działa ale jest jeden problem !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !


Zdjąłem dziś limit yang działa ale jest jeden problem ...


chodzi o to, że


postać pierwsza ma w eq 99.999.999.999.999 Yang


postać druga ma w eq 0 Yang


biorę handel oba postaciami i


Postacią pierwszą chcę dać postaci drugiej 1yang


naciskam na okienko z yang i wpisuje 1


naciskam akceptuj i wywala channel :(


syser ch1:


SYSERR: Jan 13 11:23:30 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "Postać ma za dużo yang!";


postać ma 0 Yang w eq nie wiem o co chdozi :/


Pomóżcie ..


 



Opublikowano

@BBBay

Postac 1 ma 100yang

Postac 2 ma 0yang

Postac 1 daje postaci 2 > 1 yang

Nie offa channelu

ale gdy :

Postac 1 ma <powyzej limitu zwiekszonego> yang

Postac 2 ma 0yang

Postac 1 daje postaci 2 > 1 yang

offa channel

Mógłbyś mi dac ten kawalek z twojego kodu char.cpp

void CHARACTER::PointChange(BYTE type,  <dalsza częśc tez

chce porównac

Opublikowano

@BBBay

Postac 1 ma 100yang

Postac 2 ma 0yang

Postac 1 daje postaci 2 > 1 yang

Nie offa channelu

ale gdy :

Postac 1 ma <powyzej limitu zwiekszonego> yang

Postac 2 ma 0yang

Postac 1 daje postaci 2 > 1 yang

offa channel

Mógłbyś mi dac ten kawalek z twojego kodu char.cpp

void CHARACTER::PointChange(BYTE type,  <dalsza częśc tez

chce porównac

Nie rozumiem twojego postu, ty posiadasz zbugowane pliki serwerowe, jeden gościu mi właśnie takie podesłał bez limitu yang, stackow i innych bajerów. Kod całkowicie się różni niż z tematu co jest tutaj na mpc forum.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...