Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik dotyczący zobaczenia pluginów na większości serwerach.


GaCeL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komendy:
 

/?
/pl
/help
/plugins

/bukkit:help
/bukkit:plugins
/bukkit:?
/essentials:plugins

Możliwe że zapomniałem jeszcze o paru.



Istnieje jeszcze jeden sposób aby sprawdzić pluginy, na każdym ale to każdym serwerze, ale nie muszę go tutaj mówić :)


Wystarczy wpisać na czacie "/" i kliknąć TAB

­

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

/bukkit:plugins też jest ;)

KTOŚ CHCE MI ZROBIĆ SYGNATURKE I AVATAR JAKIŚ ŁADNY? <3 MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ :D


Opublikowano

A co jeżeli serwery mają zablokowane te komendy i nie posiadają pluginu Essentials? Może dałbyś sposoby, których użytkownicy nie znają, a nie takie suche fakty.

Gdzieś w temacie ukryty jest pewien sposób :)

­

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

Gdzieś w temacie ukryty jest pewien sposób :)

­

Hehe, dobre!

Co do tematu to sprawdziłem to na jednym ze serwerów i żadna z tych komend nie pomogła.

A co do ukrytej wiadomości w temacie to nie działa to, bo pokazuje to tylko komendy jakie istnieją, anie pluginy

531001454960877632167.png

Opublikowano

Jeszcze można kombinować z,

 

/? 2

/? 3

/pLuGinS

/pL

/VerSion

/icanhasbukkit

 

lub ręcznie wpisywać komendy danego pluginu, np.

/pex

 

i w ten sposób sprawdzać czy jest on zainstalowany na serwerze.

 

jeśli serwer ma odblokowany port query, to można jeszcze kombinować z pobieraniem listy pluginów.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Na samego essentialsa jest pełno bugów, większość serverów nie ma zablokowanych większości opcji w nim. Przykładem jest tabcraft, jako zwykły gracz mam ustawione 2x home, a niby jest max 1. Na terenie gildi się nie da home ustawić, ale odpowiednią komendą się da. Tak samo jest np, wpisujesz komendę i cię wywala z servera podczas walki i nie dedasz. Gra niby 200 osób, ale admini nie umieją zadbać o to ;D

KTOŚ CHCE MI ZROBIĆ SYGNATURKE I AVATAR JAKIŚ ŁADNY? <3 MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ :D


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a jeśli są autorskie?

To też pokaże.

 

Dodam jeszcze że na 3/10 polskich serwerów survival/hardcore jest dostępna komenda /world przez co możemy się teleportować między światami  :D

­

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

możesz podać ten swój ukryty sposób :)

Jest ukryty w temacie :D A jeszcze jak chcesz wskazówkę to wklej to do [...]

01010000 01110010 01111010 01100101 01110111 01101001 11000101 10000100 00100000 01101110 01100001 00100000 01110011 01100001 01101101 11000100 10000101 00100000 01100111 11000011 10110011 01110010 01100101 00100000 01110011 01110100 01110010 01101111 01101110 01111001 00100000 01101001 00100000 01110000 01100001 01110100 01110010 01111010 00100000 01101110 01100001 00100000 01110100 01110010 01100101 11000101 10011011 11000100 10000111 00100000 01101101 01101111 01101010 01100101 01100111 01101111 00100000 01110100 01100101 01101101 01100001 01110100 01110101 00100000 01101001 00100000 01101011 01101100 01101001 01101011 01101110 01101001 01101010 00100000 01000011 01010100 01010010 01001100 00101011 01000001 00100000 01101001 00100000 01110111 01110100 01100101 01100100 01111001 00100000 01100100 01101111 01110111 01101001 01100101 01110011 01111010 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01101010 01100001 01101011 01101001 00100000 01110100 01101111 00100000 01110011 01110000 01101111 01110011 11000011 10110011 01100010 00100000 00111010 00101001 

­

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

­Nie przydatne na lepsze serwery 

 

Sorry ale jak ja wchodzę na jakiś serwer  to nie działa

Witaj


Jeśli mnie jeszcze nie poznałeś


​To Pogadaj zemną na osobności !


I nie zapomnij dodać mi punktu Reputacji

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...