Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego jak ktoś nie dołączy to nie rozpocznie się mecz?


PolishDesigner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dlaczego jak ktoś na turniejowy w rozgrzewce nie dołączy, to jak koniec rozgrzewki jest, to tabela się otwiera z wynikami po czym typek dostaje bana. A jak wyjdę to mecz znika i nic się nie dzieje? ( bana nie ma ) Pozdrawiam.

76561198230710648.png

Opublikowano

Dostaje bana, ponieważ gracz ten zaakceptował uczestnictwo w grze, ale kiedy czas rozgrzewki dobiegł końca jego nadal nie było. Identyczna sytuacja jakby ktoś w środku gry wyszedł i nie wrócił. Również ban. Gra się nie rozpoczyna, ponieważ drużyna w której nie ma 1 gracza, nie ma szans na wygraną. :v


Opublikowano

Jeśli jest warmup i ktoś wbije po czym od razu wyjdzie to mecz startuje i normalnie jest gra 4vs5.

Jednak jeśli wgl. nie wbije się na warmup do meczu to się dostaje bana i mecz jest anulowany.­

Opublikowano

Wtedy jest czas, aby wszyscy członkowie dołączyli do gry. Jeśli przez ten czas ktoś nie dołączy to ban :)

 

Chyba nikt nie chciałby od początku grać 4v5, chociaż czasem są takie bugi, że gra i tak startuje..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...