Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy są jakieś glitche czy coś do trove


lukimat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś były, i to całkiem fajne bo można było rozwalić tradepost na hubie cornerstonie i zabrać gościowi to ci ci dawał i po prostu odejść xD

no ale jak teraz wszystko załatali  <_<

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Kiedyś były, i to całkiem fajne bo można było rozwalić tradepost na hubie i zabrać gościowi to ci ci dawał i po prostu odejść xD

no ale jak teraz wszystko załatali  <_<

No chyba nie dokońca na hubie, na hubie jest protekcja i nie można niszczyć bloków, dlatego administracja polecała handlować na hubie. 

Można było rozwalać trading post na cornerstone albo world clubie aby wykorzystać expoloita o którym mówisz. 

Opublikowano

Jest kilka błędów, dzięki którym cheat engine może zrobić bardzo ciekawe efekty. Na poprzedniej aktualizacji można było zmienić atak speed, zrobić speedhacka lub zmienić sobie gravitacje oraz nieskończoność skoków.

 

Z ciekawszych można także dodać Freeze w powietrzu na Gunslingerze oraz ustawić nieskończone latanie (strzałkami można podbijać postać w góre / dół więcej na tym filmie : https://youtu.be/mqHGvNLIWJw

 

Niestety narazie nie ma jeszcze aktualizacji do tego Trainera, lecz niebawem powinien się pojawić gdzieś w sieci.

af138b19bf4219ac26610629041f93e5.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...