Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagralibyście na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy zagralibyście na serwerze taki mini Hardcore bez gildii ? Byłoby ciekawie coś nowego :) . Nie widziałem aktualnych "porządnych serwerów" survival wiec chciałbym coś takiego stworzyć . Pluginy jak i ranking posiadam serwer jest dokonczony w 90% i nie wiem czy jest sens startowania takiego serwera piszcie sugestie co sądzicie o serwerze Survival [Top 10 graczy bedzie] i Czy zagralibyście na takim serwerze {Jest anty xray}

Prosze pisać tylko porządne wiadomości a nie jak 50% mpcforum czyli nabijanie 

 

Pare screenshootów ze spawnu 

http://screenshot.sh/m7yaLhdiOr1Yh

http://screenshot.sh/mMg4NYA6K6Czb

1390144171-U592769.png


Opublikowano

W sumie to pomysł nie jest zły, ale HC i survivali jest najwięcej i wielu graczom już się to przejadlo. Zeby dało się grać musisz posiadac prywatnego antycheata z anti tracer.

Opublikowano

W sumie to pomysł nie jest zły, ale HC i survivali jest najwięcej i wielu graczom już się to przejadlo. Zeby dało się grać musisz posiadac prywatnego antycheata z anti tracer.

Anty xray daje rade potwierdzone info latalem na huzunce i malo co sie da wykryc

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Huzuni to niska klasa wśród cheatow. Są dużo lepsze clienty, które potrafią i te zabezpieczenia obejść. Jedyne wyjście to pojawianie się modeli duchów pod bedrockiem/obok gracza.

Opublikowano

Huzuni to niska klasa wśród cheatow. Są dużo lepsze clienty, które potrafią i te zabezpieczenia obejść. Jedyne wyjście to pojawianie się modeli duchów pod bedrockiem/obok gracza.

Chyba zrezygnuje ponieważ na freecamie to wszysciutko da sie obejsc ;c

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Teoretycznie tak, chociaż myślę że jakbys miał dobra ekipę i robili by kontrolę wyrywkowe to nie było by tragedii

Pan x zrobil sobie baze a pan z [cheater] wkopal sie i mu ukradł wszystko z bazy . Gdy pan x wbija na serwer nie ma juz bazy ;)

Myslalem nad cuboidami 20x20 co ty na to ?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jak ograniczysz zasięg widzenia na serwerze to freecam siegnie max chyba do 100 kratek, a w tym momencie ktoś może zabić pana cheatera ;)

Jak to zrobic?

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jak ograniczysz zasięg widzenia na serwerze to freecam siegnie max chyba do 100 kratek, a w tym momencie ktoś może zabić pana cheatera ;)

A i w huzuni jest opcja NameTag i to widac na wszystkich klatkach raczej

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jak ograniczysz pole widzenia to nametagi nie działają

Jutro wypróbuje jak zadziała to masz pewnego vipa jak chciałbyś zagrać :)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Aktualnie są naprawdę małe szanse, żeby taki serwer się wybił, ponieważ serwerów Survival jest teraz od groma dużo, a po drugie, aby wybić taki serwer, to potrzebowałbyś jakieś bardzo dobrej reklamy.

Na pierwszą myśl przychodzi reklama u YouTubera, ale niestety za taką reklamę musisz trochę zapłacić.

Polecam zrobić sam serwer Hardcore bez żadnych połączonych Survivali, czy też jakiś dodatków Survivalowych. 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...