Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta GTX 770 Gigabyte nie działa poprawnie (płynność w grach )


Mnicho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam , zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej Gigabyte GTX 770 , ładnie sie zainstalowało ale jest problem z płynnościa w Battlefield 4 i Call of Duty AW i paru wymagających grach . Patrzyłem na pare testów , gdzie z tą kartą i podobnymi parametrami uruchamiali na prawie najwyższych detalach , a u mnie w Call of Duty gdy włączy się Cienie itp Klatki gwałtownie spadają.Poradzicie mi jakie sterowniki wybrać do tej karty , słyszałem że nie wszystkie są stabilne z czego może wynikać mój problem ... 

 

Moja specyfikacja komputera 

 

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit

Płyta główna : Gigabyte H81M-D2V

Processor: Intel® Core™ i5-4440 CPU @ 3.10GHz

Memory: 8192MB RAM

Zasilacz OCZ-ZS 650W 

Karta : GTX 770 

Opublikowano

Nie chodzi mi o temperatury , tak sobie pomyślałem że może te najnowsze sterowniki są do Maxwella ? Bo Kepller zanika coraz bardziej być może to dlatego ?

Opublikowano

Nie chodzi mi o temperatury , tak sobie pomyślałem że może te najnowsze sterowniki są do Maxwella ? Bo Kepller zanika coraz bardziej być może to dlatego ?

A nie ma osobnych sterowników na starszą strukturę? Jak wygląda to w przypadku Nvidii? Mimo wszystko nie sądzę, żeby o to chodziło. A temperatury na pewno w porządku?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Temperatury jak najbardziej są dobre , tylko mnie zastanawia jakie sterowniki na gtx 770 będą najlepsze ? Albo coś w stylu ostatni wydany sterownik na usługę keppler 

Opublikowano

A próbowałeś usunąć całkiem sterowniki i w menedżerze urządzeń usunąć sterowniki i wtedy zainstalować jeszcze raz?

 

btw. jesteś pewien, że to nie wina systemu?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...