Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odtworzyć demko na komputerze w mp.4 ?


antek009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[Pytanie] CS:GO Jak odtworzyć demko na komputerze w mp.4 ?

Chcę zmontować akcje kolegi i wrzucić ją na youtube.

Dodam że jak ktoś napisze żeby odtworzyć demko w cs go to nagrać akcje jaka była ale ja mam kompa na którym csgo przy nagrywaniu ma 5 fps.

Chciałbym odtworzyć je na pulpicie w mp.4 i zmontować w programie sony vegas.

Proszę o pomoc !

Jeżeli pomogłem zostaw "Lubię To"

 

 

Dzięki!

Opublikowano

Nie odpalisz formatu .dem jako .mp4. .dem odpala tylko silnik Sourca i tyle. Możesz nagrać przez robienie screenshootów (specjalna technika, a potem zlepienie Virtual Dubem), trochę dłużej zejdzie ale będziesz miał te 30 lub 60 fpsów. 

he?

Opublikowano

Jak sobie wyobrażasz zmienianie kamery i inne bajery w MP4...

 

Nie odpalisz formatu .dem jako .mp4. .dem odpala tylko silnik Sourca i tyle. Możesz nagrać przez robienie screenshootów (specjalna technika, a potem zlepienie Virtual Dubem), trochę dłużej zejdzie ale będziesz miał te 30 lub 60 fpsów. 

A wiecie może dlaczego jak nagrywam i odpalam filmik.

To jest czarny obraz zamiast cs go ?

PS:Głosy gry są.

W innych grach tego nie ma !!

Jeżeli pomogłem zostaw "Lubię To"

 

 

Dzięki!

Opublikowano

A wiecie może dlaczego jak nagrywam i odpalam filmik.

To jest czarny obraz zamiast cs go ?

PS:Głosy gry są.

W innych grach tego nie ma !!

Czym nagrywasz?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Bandicam

Przenieś się na inny program do nagrywania.

Z tego co pamiętam ten program nie przechwytuję obrazu z gier (nie których , na własnej skórze)

Więc ja polecam Action! lub Fraps.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...