Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak to nagrać, czym, co użyć?


rokoboko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witaj wszystkich forumowiczów! smile.png

Ostatnio krążyłem po sieci i postanowiłem, że nagram przejazd jednym z samochodów na pewnej trasie.

I teraz tutaj pojawia się moje pytanie:

Czy znacie jakiś stojak  (z przyssawką do szyby), którą nagram wideo z takiej (link niżej) perspektywy?

Mam telefon Nokia Lumia 625.



1.  

2.  


 

Nie chcę kupować żadnej kamerki, bo będzie to jeden, amatorski filmik.

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję!

Opublikowano

No ok, tylko, iż ja chcę nagrać film podobnie do tego jak w samolocie, czyli z bocznej szyby.

Co za problem przypiąć to do bocznej szyby? :D tylko nie przypnij do tej kolo kierowcy tylko np po 2 stronie.

sygnatura.png

Opublikowano

Co za problem przypiąć to do bocznej szyby? :D tylko nie przypnij do tej kolo kierowcy tylko np po 2 stronie.

No to wiem ;)

 

A jakiś mniejszy ten stojaczek? :/

Opublikowano

No to wiem ;)

 

A jakiś mniejszy ten stojaczek? :/

Najlepiej jak najmniejszy, bo potrzebuję go jeszcze do czegoś innego.

Taka wielkość w sam raz, tylko mi to aparat zasłoni w telefonie ;c

Opublikowano

 

Witaj wszystkich forumowiczów! smile.png
Ostatnio krążyłem po sieci i postanowiłem, że nagram przejazd jednym z samochodów na pewnej trasie.
I teraz tutaj pojawia się moje pytanie:
Czy znacie jakiś stojak  (z przyssawką do szyby), którą nagram wideo z takiej (link niżej) perspektywy?
Mam telefon Nokia Lumia 625.
1.  
2.  
 
Nie chcę kupować żadnej kamerki, bo będzie to jeden, amatorski filmik.
 
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję!

 

Jezus, ale bezsensowne nabijanie postów, pójdź do obojętnie jakiego sklepu GSM i tam se dobierzesz taki stojak, jaki Ci odpowiada.

Opublikowano

Jezus, ale bezsensowne nabijanie postów, pójdź do obojętnie jakiego sklepu GSM i tam se dobierzesz taki stojak, jaki Ci odpowiada.

Po to jest mozliwosc zakupu online,z eby do sklepu nie chodzic.

a was sie tylko pytam, czy cos takiego znacie, bo moze polecicie cos lepszego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...