Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkySaga


HaXMasTer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wnioskuję że skoro pobrałeś, to dostałeś się do kolejnej tury testów. Więc może użyj poprawnej polszczyzny i opisz problem dokładniej(i zrozumiale, a nie jak obłąkany szaleniec).

Opublikowano

Oto chodzi że jeśli załaczam Lanucher gry to się załacza a jak klikne graj to się załacza i nagle czarny obraz pżez 10 s i się wyłacza :(

Opublikowano

Oto chodzi że jeśli załaczam Lanucher gry to się załacza a jak klikne graj to się załacza i nagle czarny obraz pżez 10 s i się wyłacza :(

 

Musze przyznać, że język Polski nie jest dla ciebie żadną trudnością.

Spróbuj zrobić reinstall, albo sprawdzić zgodność launchera z zaporą systemową.

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Musze przyznać, że język Polski nie jest dla ciebie żadną trudnością.

Spróbuj zrobić reinstall, albo sprawdzić zgodność launchera z zaporą systemową.

Nie ma czegoś takiego jak zgodność z zaporą systemową, można conajwyżej dodać launcher do wyjątków. Poza tym, nie wiem jak ma to mu pomóc, skoro problem jest na 90% związany z uszkodzonymi plikami gry, albo kompatybilnością.

Opublikowano

Jeśli masz full screena to w launcherze przełącz na windowed mode, jak nie zadziała, a masz karte nvidii to przełącz na te mocniejsza, bo mozliwe ze rusza ci na zintegrowanej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...