Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZOSTANE GAME MASTEREM (GM) NA SERVERZE MT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Dzień Dobry!

 

PODANIE NA GAME MASTERA

 

Nazywam się Michał I mam 15 lat, niedługo 16. Moim Hobby jest Sport jak i informatyka :). Na serwerze spędzę +3-4 Godziny, a że są Wakacje To z +6 godzin. Na Metinie gram od 12 Roku życia. Chętnie organizowałbym eventy, konkursy OX, pilnował graczy i wprowadził miłą atmosferę. Na Forum Będę siedzieć, pomagać, odpowiadać na różne pytania. Chce aby serwer się rozwijał i był najlepszym z najlepszych. Nie musi to być koniecznie Dedyk :)

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie Podania.

 

Kontakt, na Priv lub GG:50153783 :)

 

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Podałeś troszkę za mało informacji.

Nie dowiedziałem się o Tobie praktycznie niczego :_:

Proponuje abyś napisał czym się zajmujesz co robisz, twoje hobby,skąd jesteś,

czy pełniłeś tą funkcję itd.

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Trochę za mało informacji o sobie, z taki wiekiem to wątpię, że ktoś zatrudni 15-sto latka na serwer, ewentualnie na hamachi.

Opublikowano

czytaj ze zrozumieniem "Nie musi być to koniecznie Dedyk" :)

Trochę za mało informacji o sobie, z taki wiekiem to wątpię, że ktoś zatrudni 15-sto latka na serwer, ewentualnie na hamachi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...