Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Event Gamescom 2015


mrtryba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :)  , wie ktoś może ile dni będzie się miało na wbicie tych 200k expa , aby zdobyć Dicker Maxa? Bo ostatnio miałem 2-wu miesięczną przerwę w wocie i nie jestem zbytnio na bieżąco.  

Opublikowano

6 do 10 sierpnia, a w tych dniach będzie x5 za 1. wygraną. Tiery 5 i wyżej.

Opublikowano

6 do 10 sierpnia, a w tych dniach będzie x5 za 1. wygraną. Tiery 5 i wyżej.

Nope, IV i wyżej ;P

 

Jeszcze takie pytanie, co z tym bt7 z mini haubica? :D

graphic.png

Opublikowano

U dom1na 5+ napisane :P

  • Tylko bitwy losowe.
  • Od IV poziomu wzwyż.
  • Misję można wykonać raz dla jednego konta.

ctrl+v

signature.png

Opublikowano

No to znów błąd złego DoM3Na hehe. Tak czy siak, ja misji raczej robić nie będę, ale trudna ona nie jest.

Opublikowano

Co tam misja, dawajcie mi mojego szybkiego mini kv2 :D

Nie ma i nie będzie ;D Kupisz gąski sobie za kilka procent taniej.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Dzięki wg, pewnie byłby zbyt OP, jestem 99% pewny że będzie w sklepie premium juz za tylko 399,99zł! 

graphic.png

Opublikowano

Dzięki wg, pewnie byłby zbyt OP, jestem 99% pewny że będzie w sklepie premium juz za tylko 399,99zł! 

Hehe, możliwe :P

 

Nie mam bladego pojęcia, dlaczego te czołgi premium posiadają tak kosmiczne ceny! :O

 

Przecież załóżmy za te 400 PLN możemy kupić konto premium (nie pamiętam na ile) i powbijać wiele różnych, fajnych czołgów.

 

Serdecznie pozdrawiam. DJ Avsky

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...