Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trening z drużyną


mackra7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

mam takie pytanie apropos treningu drużynowo. Mianowicie, chodzi mi o to jak według was powinien on wyglądać? Jak trenować taktyki, wejścia na bs? Chodzi mi oczywiście o trenowanie bez grania mm czy faceit'ów :)

 

PS. Czy mają duże znaczenie rolę w zespole? (oczywiście nie licząc igla)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Tak, dużą rolę odgrywają. Każdy ma swoje zadania, każdy powinien podzielić się nauka smoke'ów. Żeby każdy miał ''swojego'' na danej mapie, bo ciężko spamiętać wszystkie na każdej mapie.

Wiadomo, musi być 1 snajper, a 4 shooterów. Chociaż czasem jest i więcej ;)

 

Co do samego treningu to trzeba po-ogarniać timingi, jak drużynowo rzucać smoke'i, flesze i mołotovy żeby bez problemu można było opanować bs ;)

No i najważniejsze - dobra komunikacja.

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź i pomoc :)

 

A wracając jeszcze do ról w zespole, to warto grać z dwoma snajperami? I czy igl powinien być stały czy zmieniać się w zależności od np. mapy?

Opublikowano

1. Ustaw na każdej mapie wasz standard podczas rundy w tt i ct. Np. Tomek, Maciek na A, Damian i Zdzichu na B, a Włodek na środku czy coś, do której minuty czekacie, co robicie itp itd.

2. Niech każdy ogarnie swoją pozycję na maksa, nauczy się przydatnych granatów.

3. Ustalcie kto gdzie rzuca smołki w tt (np. na mirage przy wejściu na a)

4. Znajdzcie kilka prostych taktyk na youtube i spróbujcie się ich nauczyć

5. Grajcie mm/faceit/pcw żeby poćwiczyć zgranie

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...