Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę sponsorem od zaraz


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, bez owijania w bawełnę.

Posiadam dwa serwery z systemem BSD, jedna z maszyn to VPS, a druga to DEDYK.

Obie maszyny mają wgrane zabezpieczenia i posiadają dwa firewalle (zewnętrzny i wewnętrzny) oraz są dostępne od zaraz.

Jeżeli masz jakieś pytania bądź jesteś zainteresowany napisz na PW :)

Opublikowano

Flourine is back

 

Kolego chyba osoby pomyliłeś, nawet i na pewno -.^

Nie jestem Mateuszkiem xD

I pewnie brak funduszy na reklame i liczenie na szybki zysk i zwiniecie sie z hajsem? Bo tak mi sie wydaje po ofercie

 

Przeczytaj dokładnie co oferuje, a później pisz i nie nabijaj postów takimi głupotami :x

Opublikowano

Nie polecam, raz że administrator to gówno, dwa że żeruje na hasła graczy.

Maszyny są słabe (czego przykładem jest evalis), w dodatku >od zaraz, liczenie na szybki hajs.

Chciałbym również przypomnieć fakt że ojebał flourine przy pierwszej wersji Evalisa. xD

Także jak ktoś chce u niego robić serwer, to polecam jakieś gotowe pliki i w isie nawalić rzeczy (nie liczyć na zyski) bo i tak was okradnie, w account macie nawet specjalną tabelkę gdzie trafiają rozkodowane hasła.

 

pozdrawiam! :D

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Dobra Crime kolego, a teraz możesz wyjść ogarniać swój "pro" serwerek.. :c

Ehh szkoda gadać, zaraz zawoła swojego przydupaska Nukeya który ma reputacje niższą niż jego i Twoje IQ razem wzięte.. :c

Opublikowano

Nie polecam ze względu na niedojebanie mózgowe oraz wodogłowie. 

 

@Dlaczego masz głowe x2 większą od isamu

@Dlaczego graczol nawet na cb nie spojrzał? 

 

 

Dobry rocznik 98 dziecko JP armii co się każdemu chwali kasą jaką ma z ubezpieczenia za twarz.

1912513.jpeg

Opublikowano

Flourine jesteś żenujący, tutaj niby mnie hejtujesz, a na facebooku chcesz kupić pliki, gdzie tu sens? -.^

"kupić", a raczej zapierdolić.

Gdzie posiadasz maszynę?

39d16e1698c65ba3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...