Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nostria Szuka Reklamy!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 


Tak jak w tytule tematu poszukujemy osób, które będą 


chętne zrealizować reklamę serwera Metin2. B) 


 


Coś o serwerze


Nostria, to projekt serwera typu Easy-Medium na, którym lvl


2`setny to maksymalny poziom do zdobycia dotychczasowo!(250 po update)


Dodane nowe systemy kostiumów, które można ulepszać i wiele wiele więcej!


Oczywiście nie będę tutaj wypisywał wszystkich nowości iż to nie zapowiedź ani prezentacja <3 


Serwer jest ukończony w 99,9% więc postanowiliśmy, że czas najwyższy poszukać


Jakiejś konkretnej reklamy!


:D


 


Co oferujemy?:


*Dobrze i sumiennie wykonany projekt


*Zgrany Team serwera 


*Posadę w administracji naszego serwera


*Oczywiście wiadomo, że jeszcze jedną kwestię  


dogadać można na GG,Ts3 :)


*Ranga na TeamSpeak3


*Ranga na forum


 


Czego oczekujemy?:


*Dobrze wykonanej zapowiedzi serwera etc.


*Dobrze rozwinięty kanał/profil YouTube/FanPage


*+1500 Subskrypcji z filmami w tematyce Metin2


*+1500 Like FanPage w tematyce Metin2


*Wiek +17


*Zapał do pracy


 


 


 


Aktualny Team:


Aktualnie w ekipie Nostria.pl znajdują się dwie osoby!


Główny Technik


Oraz 


ClientMaster 


(Grafik jest lecz to sponsora broszka  <3 )


Kontakt:


GG: 45018937


Ts3: ts3.nostria.pl


E-mail: [email protected]


Forum: PW lub pod Tematem


 


 


Zapraszamy do współpracy! :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...