Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ruski serwer WOT.


__Szejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest jakaś możliwość żeby pobrać WOT na Ruskich serwerach? Chciałbym pograć tam sobie, a na necie widziałem, że ludzie jakoś na nich grali. Bo chyba zmiana regionu na stronie i pobranie z Ruskiej to jest za proste i nie działa? 

"Możesz zmienić swoją żonę, politykę i religię, ale nigdy, nigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny" - Eric Cantona

 

"Jebać" - Popek

Opublikowano

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

To wystarczy pobrać stąd i zrobić konto też na ruskiej stronie i wystarczy?

"Możesz zmienić swoją żonę, politykę i religię, ale nigdy, nigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny" - Eric Cantona

 

"Jebać" - Popek

Opublikowano

Przecież konto WarGaming jest wspólne dla wszystkich gier, wydaje mi się że po zalogowaniu będzie po prostu świeże konto, ale mogę się mylić.

 

To wystarczy pobrać stąd i zrobić konto też na ruskiej stronie i wystarczy?

 

Ta. Nie trzeba nic kombinować z ip itp. Ping jedynie może być wyższy, chyba serwery testowe są w rosji.

Opublikowano

Przecież konto WarGaming jest wspólne dla wszystkich gier, wydaje mi się że po zalogowaniu będzie po prostu świeże konto, ale mogę się mylić.

 

 

Ta. Nie trzeba nic kombinować z ip itp. Ping jedynie może być wyższy, chyba serwery testowe są w rosji.

Wspólne, ale dla REGIONÓW. Musi mieć nowe konto :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...