Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze skryptem - Clan by Yooka.


Luxtorpedaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam skrypt "Clan by Yooka" ale mam problem z czatem!

1. Nie ma rangi gracza

2. Zrobiłem klan np. KOXY

i chat jest taki: [Chuck Norris <-TO JEST RANGA PVP Z pvptitles] [KOXY]luxjestlux <- i to jest w jednym kolorze i po [koxy] nie ma spacji 

Chcem żeby było coś takiego:

[Chuck Norris] [Wlasciciel] [KOXY] luxjestlux: I tu wiadomość

 

Kolory rang mam w permisssionsEX a nie w essentials chat zrobione

 

SKRYPT (od razu pobieranie): https://codeload.github.com/yooka102/Clan-by-Yooka/zip/master

SKAN: https://www.virustotal.com/pl/file/c926fb06f6e8b0f5419ff41aae4a77e9ab7eecd701cf485f3817faf01459427c/analysis/1438773758/

 

Essentials Chat:

 

format: '&9{DISPLAYNAME}: &9{MESSAGE}'
#format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

 

group-formats:

#  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

#  Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

 

CHAT przed założeniem gildii:

 

 

post-1205748-0-96513000-1438772261.png

 

 

CHAT po założeniu gildii:

 

 

post-1205748-0-87624900-1438772302.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...