Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wywalanie serwera timed out! CPU 500%


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Od paru dni zmagam się z wywalaniem serwera błedem timed out!

Napewno nie są to boty ponieważ mam zrobiona rejestracje na stronie www!

Wygląda to mniej więcej tak!

BungeeCord:

http://scr.hu/6omt/g1vkv

Lobby nigdy nie wywala ponieważ mam go na innej maszynie niż głowny serwer oraz bungeecord

Głowny serwer:

Spigot:

http://scr.hu/6omt/7ygg9

Pluginy:

http://scr.hu/6omt/xlkgb

Błedów w konsoli nie ma w ogóle po za tym że wywala graczy timed out, jest to napewno coś z głownym serwerem ponieważ sprawdzałem to i przy takim lagu Głowny serwer powodował obciązenie 700 & CPU! Widziałem, że inne serwery też wzmagaja się z tym problemem jeżeli ktoś wie coś na ten temat prosze o wypowiedzenie się

LOGI:

Nic ciekawego tam nie po za tym, że jest LAG ludzie spamia na helpop i po czym wywala ludzi! Timed Out!

Wycinek logów z bungeecorda może to coś http://pastebin.com/HJLLhhVD

Opublikowano

Serwer(hosting) czy vps?

 

Bo może być to wina słabej maszyny... (albo błędu w czymś)

Opublikowano

Jest to wina obciążenia procesora oraz ramu. Najprawdopodobniej w pewnynm momencie wszystko nagle się sype bungee -> Serever -> Pluginy i lag­

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Jest to wina obciążenia procesora oraz ramu. Najprawdopodobniej w pewnynm momencie wszystko nagle się sype bungee -> Serever -> Pluginy i lag­

 

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.j

 

 

 

 

Sprawdź czy na serwer nie wchodzą boty, (nie koniecznie o nickach xm7238rx23).

Opublikowano

Ludzie piszecie a pojęcia nie macie...... Jest to wykorzystywanie luk bungeecorda. Takie pseudo dziecko jest zazdrosne więc wysyła Ci na bungeecord pakiety na które bungee nie może odpowiedzieć i w ostateczności crashuje serwer (wzrasta wtedy CPU i ram). Nie ma na to fixa

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano

@Refresh

Jak mamy ci pomóc po samych logach i znaleźć plugin który tak ciągnie CPU bez timerów? Wklej je, to ci pomożemy.
Opublikowano

Jest na to kilka sposobów,

 

1.Napisz do Otka, by naprawił silnik,

2.Ustaw "online-mode=true",

3.Postaw serwer pod wersje 1.8 lub wyżej.

 

Dzieciaki pod wpływem rosnącej kultury hejtu w internetach, krasują Ci serwer.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Ludzie piszecie a pojęcia nie macie...... Jest to wykorzystywanie luk bungeecorda. Takie pseudo dziecko jest zazdrosne więc wysyła Ci na bungeecord pakiety na które bungee nie może odpowiedzieć i w ostateczności crashuje serwer (wzrasta wtedy CPU i ram). Nie ma na to fixa

no tak to jest jak sie ruszyc dubgi nie chce i zaktualizowac serwery pod najnowsza wersje

 

Wycinek logów z bungeecorda może to coś http://pastebin.com/HJLLhhVD

dobrze, ze ip graczy zakryles

Nie ma to jak bezpieczny serwer ;)

 

@antyblezur

kup serwer na @Craftserve !!!!1111111111jeden1!!!jeden!!!!

to som porzondne maszyny a nie jakies podrabiane!!!11111

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...