Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poradnik: Jak używać skryptów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no wlasnie srednio rozumiem :v

 

mam skrypty juz w common, klikam f6 i? 

 

tak samo z tymi configami - gdzie je wrzucac? 

Jak masz skrypt np yasuo to musisz go zapisac jako Yasuo.lua a gdy np master yi to musi byc MasterYi.lua (Zeby zapisac .lua potrzebujesz ++notepad) musisz go miec w  folderze Common (Skrypt) czyli GamingOnSteroids->LoL->Scripts->Common  a TestScript1 powinien wyglądac tak

 

require('Inspired')

 

require('IAC')

 

pcall( require, GetObjectName(GetMyHero()) )

 

Teraz jak masz skrypt w którym jest kilka postaci jak np CloudAIO To zapisujesz go tak samo jak skrypt np do Yasua tylko ze po wklejeniu go testscript powinien wyglądać tak

require('Inspired')

 

require('IAC')

 

require('CloudAIO')    <-----    (Lub jak jest jeszcze jeden skrypt np PlatyAIO to zamiast cloudaio powinno byc PlatyAIO i tak dalej

pcall( require, GetObjectName(GetMyHero()) )

 

 

PAMIĘTAJ O ZAZNACZENIU OPCJI Enable Script Engine

 

 

Ir27Tpk.png

 

 

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

najlepiej używać ich z kombinacją klawiszy alt + f4, polecam szybko nacisnąć te combo trzy razy dla pewności i skuteczności ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...