Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Liga Mpc F1 2010 / Co Wy Na To?.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osób które wezmą udział w F1 2010 MPC Liga.

Są chetni?

 

 

 

Zespoły:

 

 

1.Ferrari /Kierowca 1:Merkury/Kierowca 2

2.McLaren /Kierowca 1:Igordyw/Kierowca 2

3.Renualt /Kierowca 1:/Kierocwa 2:

4.RedBull /Kierowca 1:R4FI/Kierowca 2

5.Force India /Kierowca 1:/Kierowca 2

6.Toro Rosso /Kierowca 1:/Kierowca 2

7.Williams /Kierowca 1:Perfection/Kierowca 2

8.Sauber Furmanek/Kierowca 1/Kierowca 2

9.Virgin /Kierowca 1:PressButton/Kierowca 2

10.Lotus /Kierowca 1:/Kierowca 2

11.HRT /Kierowca 1:/Kierowca 2

 

Download:

http://www.storage.to/get/2js4mJce/Formula+I.rar

Skan:Plik za dużo waży.

 

Hamachi:

Hamachi wyśle osobą biorącym udział w Lidze

 

Wyścigi:

 

Wyścigi będą co tydzień.

W niedzielę o godzinie 13/14.

Treningi:16 / Piątek.

kwalifikacje:Sobota o godzinie 13

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

ja jestem

 

 

choć była już taka inicjatywa ale niestety nie doszło to do skutku..

ale jak coś ja jestem chętny :)

 

Renault kierowca 1 :)

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Mogłoby coś takiego wystartować :)

PS. F1 2009 z patchem 2010 zadziała? ;)

@edit

I dupa ;/ Godziny mi nie pasują. Niestety nie wchodzę w to :(

A w Trackmanię (o ile będą inne godziny) można by zagrać :)

03b33a167ce86b00.gif

Nick na Steam i w Black Ops: KaczorDonald

Opublikowano

F1 Challange 2010 Delux z połączeniem Hamachi.

Proszę Pisać Jaki Zespół i Kierowca 1/2.

Gdy uzbieramy 24 Kierowców proszę napisać.!

 

Edit@

Download zamieszczę w Poście numer 1 :]

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

Ten download to jest gra czy patch czy co?

 

Mozesz mnie tez zapisac. Na 80% wejde w to

 

RedBull - Kierowca 1 :)

BUX.TO to scam!

Nie zarabiaj na innych!

1712760.jpg

Opublikowano

Nie lepiej w trackmanie ? :D

Trackmania to byłby dobry pomysł. Darmowa gra steamowa, więc kiedyś będzie trzeba zorganizować jakiś turniej. ; )

 

@top

Nie widzi mi się pobieranie 800mb.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...