Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie zrobić animowane motd serwera? Propozycje.


Gutek2205

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie kupiłes?

Spigot?

 

NA bukkita czy bunge?

 

Jak animatedmotd 1.1 v to ci pomogę.

Sam uzywalem tych plignow na anitmowane motd, ale serdeczenie ich nie polecam.


 

/ | : Pomogłem?? \ | :

/ | :     Zostaw      \ | :

/ | :                   \ | :

 

                              ::: GoldPlazma

Opublikowano

@up działa na każdym ...

 

@topic przepłaciłeś :( Plugin PlayerCountMessege oferuje to samo a łatwiej go skonfigurować

r9wfFzB.png

Opublikowano

@

Pobierz PlayerCountMessege pod swoją wersje bukkita spigota.

Pobierz ProtocolLib też pod swoją wersje zainstaluj.

Wejć w PlayerCountMessege i serverinfo.yml

players:
  lines:
=====================================================================================
  - These are the player lines
  - edit them with the command &b/pcm play [args]
  - there are different types of animations
  - set them in the config file or with command
  - '&rdo &f''&6/pcm help&f'' &rfor help with commands;&rdo &f''&b/pcm help&f'' &rfor
    help with commands'
=========================================================================================
To zaznaczone == to motd po najechaniu na ping
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
  animations:
  - none
  - none
  - scroll forward
  - scroll back
  - frames
-==-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=
Animacje
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+
  intervals:
  - 100
  - 50
  - 80
  - 50
  - 400
  loops:
  - 0
  - 0
  - 2
  - 1
  - -1
  frame_size: 50
=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+
Jakis tam czas
motd:
  lines:
  - '&aThis is the motd, you can do all sorts of stuff here. Even welcome players!  ' <-- Pokazuje w motd 
  - '&bWelcome&f: &6%user%' <-- Pokazuje na dole np. Witaj r% (Witaj Name242)
  animations:
  - wrap forward
  - none
  intervals:
  - 100
  - 1
  loops:
  - -1
  - 1
  frame_size: 50
version:
_-_-_-_-_-_-_-_-_-
  text: '&6Players&f: %online%&b/&f%max%' <----
  animation: scroll back
  interval: 100
  loops: -1
  frame_size: 20
_--_-_-_____-____-_---___--__
Pokazuje to co ma byc na samej goze np. ilosc graczy onlina 
server-icon:
  image_name: server-icon.gif <----- Ikona Serwera
  animation: gif
  interval: 40
  loops: -1
guestname: Guest
world: world
players-and-staff: true
length: 10000
ping_interval: 100

Ja osobiscie mam:

PlayerCountMessege: http://www50.zippyshare.com/v/rjrHWhWw/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/542bded64d39ded5d78fd42c610d1fb964626f672539a55ccd0fc126f1e22dbb/analysis/1439288137/

ProtocolLib: http://www50.zippyshare.com/v/nfB52D7r/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/80635acb4a1a1841d978cf9078d9303705daa36b45a4721fbabfe04eb4c77734/analysis/1439288060/
Opublikowano

@Gutek2205

Pobierz PlayerCountMessege pod swoją wersje bukkita spigota.

Pobierz ProtocolLib też pod swoją wersje zainstaluj.

Wejć w PlayerCountMessege i serverinfo.yml

...

Ja osobiscie mam:

PlayerCountMessege: xyz

ProtocolLib: xyz

 

@1361622928-U485574.pngName242, dodaj skany do plików - czas do 12:35.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...