Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, a więc mój problem brzmi następująco. Minecraft miałam zainstalowany juz bardzo dawno. Ale dziś miałam restart komputera i został również usunięty minecraft. Zainstalowalam jakis z jakiejs strony i wszysto ok, w porządku a tu okazalo się ze mozna grac tylko a wersji demo i nie chce MODÓW ! NORMALNY !

KOMU UDA SIĘ POMÓC MI W ROZWIĄZANIU PROBLEMU DOSTANIE 10 PLUSIKÓW!!

Opublikowano

Użyj Shinigami Launcher. Przy pierwszym odpaleniu podajesz nazwe gracza i klikając New profile tworzysz nowe ustawienia gry, które odpowiadaja za wersje czy też ilośćprzydzielonego ramu. Po utworzeniu profilu klikasz Save i wybierasz go z listy a następnie klikasz play. Po pierwszym odpaleniu bedziesz musiała chwile poczekać ąz launcher pobierze wszystkie potrzebne pliki.

Opublikowano

Użyj Shinigami Launcher. Przy pierwszym odpaleniu podajesz nazwe gracza i klikając New profile tworzysz nowe ustawienia gry, które odpowiadaja za wersje czy też ilośćprzydzielonego ramu. Po utworzeniu profilu klikasz Save i wybierasz go z listy a następnie klikasz play. Po pierwszym odpaleniu bedziesz musiała chwile poczekać ąz launcher pobierze wszystkie potrzebne pliki.

LINK ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...