Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bezczelne ddosy. Jakiś pomysł na utarcie nosa?


DyloN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewien człowiek prowadzący w internecie sieć serwerów minecraft jest bezczelny do tego stopnia by wszystkich dookoła nękać tzw. ddosami, a najgorsze jest to, że często ofiarami padają jego gracze. Jest to bardzo nierozsądna osoba, która prócz indywidualnych ofiar upatruje sobie np. serwery gier przez co inni ludzie, którzy korzystają z internetu nie mogą normalnie w tym internecie funkcjonować. Macie może jakiś sposób by utrzeć tej osobie nosa? Chodzi o to, by ten człowiek, który nawet nie ma 18 lat zaprzestał tych ataków. Rozmawiałem już z różnymi ludźmi, którzy chcą wstrząsnąć internetowym bandytą ale nie mogliśmy dopatrzeć się niczego. Jakieś sugestie? Może wy wiecie jak sobie z takimi radzić?

qTyp0z6.png

Opublikowano

Co wy macie za filtry na serwerach jak nastolatek was napieprza tak, że nie dajecie sobie rady ?

 

Filtry, filtry i jeszcze raz filtry. Jego ataki nic nie dadzą. Możecie z nim pogadać, albo go zlać. Znudzi mu się.

 

 

>B.

fiR919k.png

Opublikowano

Typowy charakter c***a, co ma nudne życie więc musi zabawić się na innych.

Może jakiś film na youtube mówiący prawdę o nim?

Opublikowano

To chyba jest karane. Zgłoście nawet na policji i dostanie co najmniej kuratora jeśli nie ma 18.

Właśnie. Pójście na policję to jedyny rozsądny pomysł. Bo co? Będziecie bawić się w obrzucanie błotem na YT jak jakieś gimbusy? xD

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Opublikowano

spoko, mozesz isc na policje ale nie oczekiwałbym cudów, z tego ci się orientuje to niektóre botnety do ddosów są np. w całkowicie innych krajach, a ziomeczek sobie tylko nimi steruje przez jakieś proxy, reasumując policja nic nie zrobi wtedy w takiej sprawie, ale probowac mozesz.

Opublikowano

Co wy macie za filtry na serwerach jak nastolatek was napieprza tak, że nie dajecie sobie rady ?

 

Filtry, filtry i jeszcze raz filtry. Jego ataki nic nie dadzą. Możecie z nim pogadać, albo go zlać. Znudzi mu się.

 

 

>B.

Nie chodzi o mój serwer... Dzięki niemu samo mchc było OFF 1.5h.

qTyp0z6.png

Opublikowano

Pójście na policję(w przypadku indywidualnej ofiary) lub piszanie z hostingiem o wykresy z łącza maszyny

Opublikowano

spoko, mozesz isc na policje ale nie oczekiwałbym cudów, z tego ci się orientuje to niektóre botnety do ddosów są np. w całkowicie innych krajach, a ziomeczek sobie tylko nimi steruje przez jakieś proxy, reasumując policja nic nie zrobi wtedy w takiej sprawie, ale probowac mozesz.

Skoro wie, że typek nie ma 18 lat to chyba go jakoś zna.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

spoko, mozesz isc na policje ale nie oczekiwałbym cudów, z tego ci się orientuje to niektóre botnety do ddosów są np. w całkowicie innych krajach, a ziomeczek sobie tylko nimi steruje przez jakieś proxy, reasumując policja nic nie zrobi wtedy w takiej sprawie, ale probowac mozesz.

Myślisz, że jakiś łak z działu Minecraft posiada botneta? xDDDDDDDD

 

Pewnie kupił bootera z hakforums za 3 dolary i cieszy mordę.

 

/topic

Nie wiem czy pójście na policję coś da, ale możesz próbować :D

Opublikowano

Dostał wielkiego ddosa i chwilowo się uspokoiło. Tak się złożyło, że kolega ma znajomości i dość mocny atak załatwił. Może już mu się odechciało :D

qTyp0z6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...