Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prywatny Serwer Na Hamach, Jak Dodać Nowe Konto, Gm I Restart Serwera


piotrgrencel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam napisze tutaj jak stworzyć własny prywatny serwer na chamach, jak dodać do niego konta, gm i zrobić restart servera

A WIĘC ZACZYNAMY:

 

-jak stworzyć swojego priva

 

1 ściągamy pliki serwerowe http://www.przeklej.pl/plik/pliki-serwerowe-upload-by-yamakasi-rar-000942218agh

2 ściągamy portmap http://www.przeklej.pl/plik/portmap-rar-00142s8538ui2j6

3 ściągamy Navicata http://www.przeklej.pl/plik/navicat8lite-mysql-en-exe-0007a09g2bt32j6

4 ściągamy hamachi, instalujemy i tworzymy nową śieć

5 wypakujemy pliki serwerowe

6 otwieramy pliki serwerowe i będzie ponownie wypakowywać hasło: mcncc.com

7 po wypakowaniu naszych pliczków wypakowujemy ha_VirtualPC2007SP1_setup następnie otwieramy i instalujemy VirtualPC2007SP1

następnie zmieniamy nazwę folderu z plikami serwerowymi na mt2

8 w naszych wypakowanych pliczkach mamy taki dysk i komputerek. Zmieniamy ich nazwy na mt2

9 nasz komputerek otwieramy za pomocą notatnika i około 40 linijki będzie coś takiego:

<absolute type="string">C:\倚天2\倚天2硬盘.vhd</absolute>

<relative type="string">.\倚天2硬盘.vhd</relative>

10 w pierwszej linijce (<absolute type="string">C:\倚天2\倚天2硬盘.vhd</absolute>)zamiast C:\Users\andrzej\Desktop\metin\piotr\mt2\mt2.vhd zmieniamy na lokalizacje naszego komputerka a w drugiej linijce zmieniamy chińskie znaczki (w Windows XP kwadraciki) na mt2.vhd i zapisujemy

11 otwieramy Microsoft Virtual PC

12 wciskamy new... > next > Add an existing virtual machine > Browse... > szukamy naszego komputerka i wciskamy Otwórz >next > Finish

13 otwieramy zakładkę memory i wybieramy ile ramu chcemy przeznaczyć na nasz serwerek

14 otwieramy zakładkę Networking i w Adapter 1: zmieniamy na Hamachi Network Interface i klikamy ok

15 po prawej stronie Virtual PC wciskamy start

16 jeżeli wyskoczy jakiś błąd to znaczy że przeznaczyliśmy na serwer za dużo ramu i trzeba trochę zmniejszyć. Robimy to przez kliknięcie w przycisk settings > Memory zmniejszamy ram i klikamy ok

powtarzać to do skutku aż serwer wystartuje

17 gdy włączy się taka ramka to wciskamy 1

18 czekamy

19 logujemy się

login: root

hasło: mcncc.com (nie widać gdy się wpisuje)

20 wpisujemy sysinstall

21 wchodzimy w Configure> Networking> Interfaces> de0> no> no

22 Host: Mcncc.com > Domain: com > IPv4 Gateway: ip z hamachi > Name server: 4.2.2.3 > IPv4 Address ip z hamachi z końcówką 100 (np. zamiast 5.147.213.321 to 5.147.213.100) > netmask > Netmask: 255.0.0.0 > nic nie wpisujemy > ok > Yes > Cancel > Cancel > Exit Install

23 wpisujemy /etc/rc.d/netif restart

24 wypakowujemy portmap

25 otwieramy go

26 zaznaczamy 1 szarą kulkę i klikamy u góry taką kartkę z dłonią (3 przycisk)

27 dwa pola pod Any Ip wpisujemy nasze ip z hamachi z końcówką 100 i klikamy pierwszy prostokącik na dole PortMap.

Robimy tak z każdymi trzema szarymi kulkami

28 Gdy to zrobiliśmy zaznaczamy pierwszą szarą kulkę i klikamy zielony przycisk na góże (czwarty przycisk od lewej)

I tak ze wszystkimi innymi szarymi kulkami

29 w microsoft virtual machine wpisujemy ./start

30 gdy wyskoczy 6 razy napis connect: Network is unrechable nasz serwer ruszył

31 w folderze z plikami serwerowymi wypakowujemy 7 pliczek

32 w wypakowanym folderze otwieramy dokument tekstowy mc i zmieniay istniejące już ip na nasz z hamachi i zapisujemy

33 wszystkie pliki z tego folderu wklejamy do zzyt2 ( do pobrania http://www.przeklej.pl/plik/zzyt2-rar-0005jn6mta7f2j6 )

34 otwieramy ikonke z głową sury i po lewej stronie na dole klikamy na chińskie znaczki

35 otwiera nam się metinek

36 w loginie wpisujemy: rain a w haśle 12345

37 cieszymy się grą

 

-jak dodać konto do gry

 

1 do tego będzie nam potrzebny Navicat http://www.przeklej.pl/plik/navicat8lite-mysql-en-exe-0007a09g2bt32j6

2 instalujemy

3 otwieramy'

4 wciskamy trial

5 wduszamy przycisk plik na górze navicata i nowe połączenie

6 wyskoczyło nam takie okno z 5 zakładkami

7 w pierwszej zakładce w pierwszym polu wpisujemy mt2

8 w drugim nasze ip z hamachi z końcówką 100

9 trzecie zostawiamy

10 w czwartym root

11 w jedenastym 123456\

12 klikamy OK

13 okno powinno nam się zamknąć. gdy tak się stało to w lewej kolumnie powinno być takie mt2

14 klikamy na to mt2 2x (żeby to działało musisz mieć włączony i serwer metina2 który stworzyliśmy

15 pod mt2 pokazało się 9 szarych... ( nnie wiem jak to nazwać)

16 klikamy 2x account

17 obok w pokazały nam się pare kolejnych przycisków

18 klikamy account 2x ale to nowe po prawej

19 wyskoczyła nam tabelka w którym jest już jedno nasze konto rain

20 wciskamy plusik na dole okna

21 w nowo utworzonym wierszu w id wpisujemy 2 w login swój login w grze jaki chcemy mieć

22 w password kopiujemy to samo co w koncie rain

23 real_name 12345

24 social id 1234567(kod usunięcia postaci)

25 email nasz email lub [email protected]

26 potem dalej będzie parę pod rząd takich 0000-00-00 00:00:00

27 klikamy na to i obok jest taki kwadracik

28 wciskamy ten kwadracik i pojawi się taki kalendarz

29 wybieramy tam 24 grudnia 2015 roku

30 i tak ze wszystkimi innymi zerami w dalszych kolumnach (gdy to zrobimy to na naszym koncie będziemy mieli exp 200% i inne razy 5

31 następnie klikamy taki haczyk na dole ekranu i mamy już nowe konto

32 teraz wystarczy zrobić restart serwera.

 

-restart serwera

 

1 wchodzimy do naszego virtual machina

2 dusimy ENTER

3 wpisujemy ./stop

4 czekamy aż się zatrzyma

5 wpisujemy logout

6 teraz nam się wylogował

7 logujemy się ponownie

login: root

hasło: mcncc.com

8 wpisujemy ./start

9 i restart gotowy

 

-jak dodać gm

 

1 gdy na nowo stworzonym koncie zrobiliśmy nową postać to otwieramy navicata

2 po lewej wciskamy common

3 w gm host zmieniamy istniejące już ip nasze ip z hamachi bez końcówki 100

4 zapisujemy haczykiem na dole okna

5 wciskamy gmlist

6 w nowo otwartym oknie wciskamy + na dole ekranu

7 w nowo utworzonym wierszu w mID wpisujemy 3

8 w maccount nasz login do konto w naszym serwerze

9 mname nazwe postaci na tym nowym koncie ( najpierw trzeba stworzyć nową postać na nowo utworzonym koncie)

10 w mcontactip nasze ip z hamachi bez końcówki 100

11 w mserwer all

12 i w ostatnim mieniamy na imperator

13 klikamy na dole okna na haczyk

14 wyłączamy navicata

15 i robimy znowu restart serwera (jest wyżej napisane)

 

DZIĘKI ZA PRZECZYTANIE WSZYSTKO DZIAŁA NA 100%

 

komendy gm: http://www.przeklej.pl/plik/gm-txt-0014593ld8ui2j6

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Shetchy dużo się poszukałeś zapomniałeś jeszcze dodać filmiki na YT dla totalnie niekumatych a co do tutka To kompletna klapa nic nie wiadomo co wogóle napisałeś nie jest przejrzysty wrzystko zrobione na odwal się albo skopjowane all/

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Karpielek czy jak on tam się zwie zrobił zajedokładny !!! Według mnie nie potrzebne

1325607230-U48159.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...