Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tomb Raister - Jak przywołać średniego miniona


FakaAkaKox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ogarnąłem trochę mechanikę Tomb Raistera, jednak dalej nie wiem jak łączyć miniony na średniego i dużego. H.E.L.P_M.E

Straszę już forum od

20 CZERWCA 2015r.

Blaaaaaarg*

*Lubię Isaaca, opis Shoopu Da Whoopu

Opublikowano

Zacytuję swoją odpowiedź co do ogólnej mechaniki Tomb Raisera z innego tematu w tym dziale:

 

Tomb Raiser jest stosunkowo prosty: 3 ładunki duszy z początku. Za śmierć pobliskiego przeciwnika, otrzymujesz jedną duszę. Jak nie masz, jak szybko zdobyć ładunków, aby stworzyć najsilniejszą formę wezwanego Miniona, możesz te małe leczyć, puszczając strumień podstawowego ataku skierowanego w nich. Wtedy je leczysz. Podtrzymujesz je, zbierasz te 6 i tworzysz wielkiego. Jest to przydatne przed rozpoczęciem Shadow Aren Możesz leczyć tylko małe miniony, dużego już nie. Tą klasą możesz spokojnie robić sam Guardy, a jak masz dobry ekwipunek i ogarniasz klasę, to również Giganty w Niebiosach [sky Realm]. Pozdrawiam  ;)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...