Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Overclocking - Czy wiąże się z blokadą konta?


Java12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam  mam takie pytanie jak w temacie, wiem że już wiele takich tematów było ale mi chodzi dokładnie o program do podkręcania płyt gigabyte

easy tune 6 czy jeśli będę nim podkręcał procesor dostane bana ? , mogę od razu powiedzieć że mam słaby sprzęt dlatego własnie chciałem podkręcić aby uzyskać płynniejszą grę ale jeśli mam dostać za to bana to wole nie ryzykować :/ co prawda już sprawdziłem ile mi to daje wielkiej różnicy nie mam ale gra wydaje mi się płynniejsza. 

 

Opublikowano

czyli nawet jeśli po mnie nie widać że kręcę to i tak mogę dostać bana ? bo ja i tak nawet 140 stałych fps nie mam z podkręceniem 

Opublikowano

dobra zrezygnuje z tego raczej szkoda mi konta ale strasznie mnie denerwuje to ze ja choć nic mi to tak naprawdę nie daje na moim sprzęcie mogę dostać bana za ovc a taka topka z nie powiem jakiego klanu nie ma się czego obawiać i kręcą ile się da . 

Opublikowano

4% OVC jest nie wykrywalne wiec możesz kręcić 4% i nie pytajcie skąd to wiem.

Najlepiej w biosie podkręci jak najwięcej i potem programem 4%.

Moje konta WarRock:


Lvl 98 j9Ko3Ow.pngSNOBEK ( Konto od samego początku moje sprzedane na 97lvl)


Lvl 70 BonzoArmando( Konto od samego początku moje sprzedane na 70vl)


 


 

Opublikowano

hmm to ciekawe ze 4% ale mi 4% nawet jakości gry nie poprawi przy moim sprzęcie :P  a jak to jest z tym czy warrock sam wykrywa ovc u kogoś czy jedynie administrator może to jakoś sprawdzić i dać ban i czy prawdą jest to że 1 ban za ovc dostaje się na 7 dni ? 

 

 

 

 

 

 

 

ps. snobek stary czy nowy ? xD

Opublikowano

W biosie najlepiej zbić taktowanie, wtedy będziesz mógł podkręcić więcej w programie. 4% OVC daje znikome efekty, praktycznie nic się nie dzieję, efekty dostrzeżesz przy około 10%. Co do wykrycia OVC raczej jest od tego skrypt aczkolwiek za moich czasów niektóre pokoje były sprawdzane przez administratorów gry, więc z jednej jak i z drugiej strony jesteś narażony na wykrycie. Co do długości bana za OVC, nie wiem.

Opublikowano

hmm to ciekawe ze 4% ale mi 4% nawet jakości gry nie poprawi przy moim sprzęcie :P  a jak to jest z tym czy warrock sam wykrywa ovc u kogoś czy jedynie administrator może to jakoś sprawdzić i dać ban i czy prawdą jest to że 1 ban za ovc dostaje się na 7 dni ? 

 

 

 

 

 

 

 

ps. snobek stary czy nowy ? xD

Stary SNOBEK a co do tego 4% to i tak szybsze ruchy będziesz miał.

Najlepiej zapodaj ts3 na pw to pogadamy

 

W biosie najlepiej zbić taktowanie, wtedy będziesz mógł podkręcić więcej w programie. 4% OVC daje znikome efekty, praktycznie nic się nie dzieję, efekty dostrzeżesz przy około 10%. Co do wykrycia OVC raczej jest od tego skrypt aczkolwiek za moich czasów niektóre pokoje były sprawdzane przez administratorów gry, więc z jednej jak i z drugiej strony jesteś narażony na wykrycie. Co do długości bana za OVC, nie wiem.

NO tak lepiej jest odkręcić w biosie i podkręcić programem np 20% ale tak to możesz dostać bana.A jak podkręcisz w biosie to w programie 4% więcej da. 

Moje konta WarRock:


Lvl 98 j9Ko3Ow.pngSNOBEK ( Konto od samego początku moje sprzedane na 97lvl)


Lvl 70 BonzoArmando( Konto od samego początku moje sprzedane na 70vl)


 


 

Opublikowano

Kolego mam 42 lvl Nicku nie podam 
Mam Intel Core i7 6700K ®4.0GHZ x8
Obecnie mam 6,5GHZ mocy .
Gram na tym już rok i bana nie mam :)
Podkręcanie nie skutkuje banem.
Graj tak by nikt Cię nie nagrał, oraz graj tak by nie przesadnie kręcić OVC.
Ban za OVC-1 miesiąc
Ban za skórki za darmo-1 Tydzień
Ban za hacki-PERNAMET BAN ACCOUNT
Ban za Scrypty - PERNAMENT BAN IP(Wszystkie zalogowane konta z tego ip dostają bana)

intel_corei7-6700k_overclocked_6500mhz.p

Opublikowano

 

Kolego mam 42 lvl Nicku nie podam 

Mam Intel Core i7 6700K ®4.0GHZ x8

Obecnie mam 6,5GHZ mocy .

Gram na tym już rok i bana nie mam :)

Podkręcanie nie skutkuje banem.

Graj tak by nikt Cię nie nagrał, oraz graj tak by nie przesadnie kręcić OVC.

Ban za OVC-1 miesiąc

Ban za skórki za darmo-1 Tydzień

Ban za hacki-PERNAMET BAN ACCOUNT

Ban za Scrypty - PERNAMENT BAN IP(Wszystkie zalogowane konta z tego ip dostają bana)

intel_corei7-6700k_overclocked_6500mhz.p

 

 

Jak ci nawet nagrają to bana nie dostaniesz tylko admin musi byc na roomie żebyś dostał bana.

Albo parę innych osób które mogoł załatwić ci w 5min bana ale ich nazw z wr nie podam xD

Jak bym gral w warrock to tez byś musiał uważać na mnie xD

Moje konta WarRock:


Lvl 98 j9Ko3Ow.pngSNOBEK ( Konto od samego początku moje sprzedane na 97lvl)


Lvl 70 BonzoArmando( Konto od samego początku moje sprzedane na 70vl)


 


 

Opublikowano

 

Kolego mam 42 lvl Nicku nie podam 

Mam Intel Core i7 6700K ®4.0GHZ x8

Obecnie mam 6,5GHZ mocy .

Gram na tym już rok i bana nie mam :)

Podkręcanie nie skutkuje banem.

Graj tak by nikt Cię nie nagrał, oraz graj tak by nie przesadnie kręcić OVC.

Ban za OVC-1 miesiąc

Ban za skórki za darmo-1 Tydzień

Ban za hacki-PERNAMET BAN ACCOUNT

Ban za Scrypty - PERNAMENT BAN IP(Wszystkie zalogowane konta z tego ip dostają bana)

intel_corei7-6700k_overclocked_6500mhz.p

 

Dobry fake, bo i7 6700k nie ma nawet w sprzedaży ...

Ba zacznijmy od tego, że z 3-4 dni temu pojawił się pierwszy nieoficjalny benchmark od chińczyków. Nigdzie tego nie kupisz pozdro ...

Po 2 za skrypty jest perm nie ban na tydzień.

Po 3 przy takim OVC byś wyrwał od razu pierdylion reportów i ban w ciągu kilku dni ..

 

Ta gra ponad rok na procku, którego jeszcze nie ma (pół roku temu zapowiedziany xDDDD) - Logic lvl 9000

 

 

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

 

Kolego mam 42 lvl Nicku nie podam 

Mam Intel Core i7 6700K ®4.0GHZ x8

Obecnie mam 6,5GHZ mocy .

Gram na tym już rok i bana nie mam :)

Podkręcanie nie skutkuje banem.

Graj tak by nikt Cię nie nagrał, oraz graj tak by nie przesadnie kręcić OVC.

Ban za OVC-1 miesiąc

Ban za skórki za darmo-1 Tydzień

Ban za hacki-PERNAMET BAN ACCOUNT

Ban za Scrypty - PERNAMENT BAN IP(Wszystkie zalogowane konta z tego ip dostają bana)

intel_corei7-6700k_overclocked_6500mhz.p

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/lambo/2015/07/intel_corei7-6700k_overclocked_6500mhz.png

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/intel-core-i7-6700k-procesor-skylake-podkrecony-6532-mhz.html

pozdro screen z pclab...

Opublikowano

przepraszam za późną odpowiedz xD  i dziękuje za wasze odpowiedzi stawiam lajki xD jeśli  komuś zależy  temat okazał się być pomocny :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...