Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Gdzie Znaleźć Boosy Na Privach


Pawemol12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak jak w temacie gdzie znaleźć boosy w metin 2

m2 jinno :

 

m1 jinno :

 

świątynia hwang:

592a300cdaa47_post-140950-127330907669.png

tysięczny wojownik:

592a300d1bd93_post-140950-127330914912.jpeg

592a301a44703_post-140950-127330918664.jpg

Olbrzymi żółw:

592a301a5ec02_post-140950-127330923127_thumb.png

9-gonow:

592a301a6d65a_post-140950-127330926705.jpg

post-140950-1273319478,66.jpg

 

Niewiem gdzie jest wróżka

Bossy z red i lasu można wyrespić z metinów 85 i 95 lvl !!!

Nara

592a300ceea5e_post-140950-127330912192_thumb.png

592a300d0df8d_post-140950-12733091368.png

1377863814-U611928.png

Opublikowano

2 ostatnie mapki mi się pomyliły ale można się domyślić ps. od nikogo nie odgapiałem!!!!

1377863814-U611928.png

Gość nani98
Opublikowano

Następny plagiat tematu. SS już widziałem. A o bossach wiem właśnie z innego tematu z tymi SS.

 

Nie zyskasz sobie tym sławy.

Opublikowano

Dobrze by było jakbyś zrobił jeszcze z mapkami od Shinsoo i Chunjo

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los."

 

— Paulo Coelho

Poproszę o pozytywne oceny

:)

 

mpcforumbysilvermoons3.jpg

 

Opublikowano

Prosze Bardzo zrobiłem ci Shinsoo:

beztytuuwk.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dałem ci +'Ik

 

Proszę o +'Ik

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...