Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc z rodzielczością i celownikiem


Im Gonna Slap U

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Miksterek

A te celowniki nic nie zmienaja ? Bo jak ja jaki kolwiek wybiore to normalnie jak wale spray (oczywiscie ogarniam spray a mowa tu o AK) to szaleje mi na boki etc.. Może jest coś na zarade takiemu szapraniu ?

Opublikowano

Szarpaniu czego? Celownik Ci się rusza? Właśnie ogarnij z warsztatu mapę z celownikami i tam m.in możesz ustawić sobie statyczny. W opcjach też, ale tam jest to bardziej rozbudowane.

Opublikowano

Maj frjend teraz podam ci celownik najlepszy :v 

Lepszego nie ma :) 

Połączenie 4 i 5 :D 

Kolor to brudna żółć. Zawsze można sobie zmienić :) 

cl_crosshair_drawoutline "1"
cl_crosshair_dynamic_maxdist_splitratio "0"
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_innermod "1"
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_outermod "0.3"
cl_crosshair_dynamic_splitdist "3.5"
cl_crosshair_outlinethickness "0.5"
cl_crosshairalpha "800"
cl_crosshaircolor "2"
cl_crosshaircolor_b "50.000000"
cl_crosshaircolor_g "250.000000"
cl_crosshaircolor_r "250.000000"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshairgap "-1"
cl_crosshairgap_useweaponvalue "0"
cl_crosshairscale "200"
cl_crosshairsize "5"
cl_crosshairstyle "5"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairusealpha "1"

86226145013474567463.png

Opublikowano

Uzyskam w ogóle 120 hz na 4:3 ?

@MazQuick 

Nie chce tego crosshaira.. Używałem go kiedyś a powstał on od Mefju23 z youtube i jeszcze do tego trzeba jakies tam aliasy wpisać do autoexeca ..

Opublikowano

Uzyskam w ogóle 120 hz na 4:3 ?

@MazQuick

Nie chce tego crosshaira.. Używałem go kiedyś a powstał on od Mefju23 z youtube i jeszcze do tego trzeba jakies tam aliasy wpisać do autoexeca ..

Na każdej rozdzielczości. Masz 120 hz monitor?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Mając nawet słabszy sprzęt uzyskasz 120fps na niższych ustawieniach, bo mam nadzieje że nie kupiłeś 120hz monitora za ok 1000 zł mając złom w PieCu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...