Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączanie csa bez żadnego błędu.


Vitek788

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewien problem z cs'em. Chodzi o to że podczas grania MM cs wyłącza się bez błędu. Próbowałem reinstalacje. Spójność plików gry i tu się pojawia że podczas grania TYLKO MM pojawia się 1 plik który nie jest zgodny. Podczas grania DM tego pliku nie ma. Nie wiem o co chodzi. Instalowałem sterowniki do grafiki, Microosft Visual C++, DirectX itp. Jeśli chodzi o mój komputer:

Windows 10 Pro 64bit ( na windowsie 7 był ten sam problem)

Intel Core 2 Quad Q9550

nVidia geforce 9800 GT (512MB)

8GB Ram

 

Bardzo prosze o pomoc pozdro ;)

 

Opublikowano

O temperatury nie mam się co bać ;)

grafika ok 50-60 stopni

procesor to samo chłodzenie fortis 2


No dobrze, zrobiłeś spójność plików i wykryło jeden błąd, ale wtedy powinno go naprawić. Ten błąd wraca?

 

Tak niestety ten błąd wraca :/

Opublikowano

Spróbuj jeszcze zmienić ustawienia graficzne na niskie, a jak nie to coś musi być z Twoim komputerem ew. złe sterowniki

 

Wszystkie ustawienia mam na najniższych gdyż tak mi się gra najlepiej ... A mógłbym napisac/zadzwonić do Valve i się zapytać czy coś w ich bazie danych nie siedzi w moich plikach ? xD

Mój kuzyn miał tak we fifie że mu siedziało coś w plikach i zadzwonił do nich i mu to naprawili :p

Opublikowano

Odinstaluj grę i zainstaluj od nowa + najnowsze sterowniki.

 

Już tak robiłem jak narazie nie widze nic (ale nie grałem MM). Sterowniki też instalowałem nVidia pod moja grafikę więc z tym tez nie ma problemu ;)

 

Przepatrz jeszcze raz te sterowniki i potem ew. support ;)

 

Chyba ostatnią rzeczą jak się to jeszcze będzie działo jest support :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...