Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ankieta dotycząca wyboru serwera oraz wersji.


Co byście Wybrali ? + Pytanie ogolne  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką wersje byście chcieli serwer ?

    • •*´¨`*•.¸ 1.7.2 ¸.•*´¨`*•
      11
    • •*´¨`*•.¸ 1.7.9 ¸.•*´¨`*•
      0
    • •*´¨`*•.¸ 1.7.10 ¸.•*´¨`*•
      2
    • •*´¨`*•.¸ 1.8 ¸.•*´¨`*•
      1
    • •*´¨`*•.¸ 1.8.3 ¸.•*´¨`*•
      1
    • •*´¨`*•.¸ 1.8.4 ¸.•*´¨`*•
      0
    • •*´¨`*•.¸ 1.8.7 ¸.•*´¨`*•
      0
    • •*´¨`*•.¸ 1.8.8 ¸.•*´¨`*•
      12
  2. 2. Jaki tryb byście wybrali ?

    • •*´¨`*•.¸ SkyBlock ¸.•*´¨`*•
      3
    • •*´¨`*•.¸ PvP ¸.•*´¨`*•
      6
    • •*´¨`*•.¸ WG ¸.•*´¨`*•
      1
    • •*´¨`*•.¸ MiniGry ¸.•*´¨`*•
      6
    • •*´¨`*•.¸ Freebuild ¸.•*´¨`*•
      2
    • •*´¨`*•.¸ CS;GO ¸.•*´¨`*• [Tylko inny niz wszystkie]
      3
    • •*´¨`*•.¸ MineSkyblock ¸.•*´¨`*•
      1
    • •*´¨`*•.¸ WaterSkyBlock ¸.•*´¨`*•
      2
    • •*´¨`*•.¸ RPG ¸.•*´¨`*•
      3
  3. 3. Czy wrócili byście do minecrafta jak by powstał serwer doskonały[W małej przenosini]

    • - Tak .ale musiał bym ocenić najpierw serwer :P
      18
    • - Nie ,ale moge zawsze zobaczyć serwer.
      1
    • - Musiał bym się zastanowić.
      0
    • - Minecraft to gunwo.
      2
    • - weź wyjdź i nie wracaj.
      2
    • - Inne ? Napisz w poscie na dole :)
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

»  •*´¨`*•.¸...............¸.•*´¨`*•   «

»  |                                   |   «

»  |  Proszę Glosować   |   «

»  |                                   |   «
»  •*´¨`*•.¸...............¸.•*´¨`*•   «

 

 

 

 

 

~ Pozdrawiam wszystkich co to zobaczą :P

Opublikowano

Coś takiego jak serwer doskonały nie istnieje i nie będzie istnieć bo nie każdemu można dogodzić, a co do wersji, jeżeli wybierzesz 1.8.7 to na serwer będzie można wejść na każdej wersji 1.8.

Opublikowano

Teraz, jeżeli masz zamiar tworzyć serwer, to polecam stworzyć go na wersji 1.8, bo gracze już zaczynają powoli przechodzić na tą wersję. Co do trybu, to najlepiej stworzyć teraz coś oryginalnego i dobrego, czego jest mało.

Co do wrócenia do Minecrafta, to zależy jaki serwer będzie porządny, bo to od gracza samego zależy, czy chce wrócić lub nie wrócić.  

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Imo 1.9, nie ma sensu cofać się z wersją serwera tylko dlatego że 90% serwerów to EasyHC na wersji 1.7.0-1.7.9.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...