Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się postawić serwer minecraft działający w sieci TOR?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@MAROSKiNG raczej najpierw poszukaj informacji na temat oto tej sieci, zapewne po krótkiej lekturze będziesz wiedział co i jak ;)

A dla mniej rozwiniętych informatycznie [w tym także Ja] podaj Co to za sieć TOR, nie każdy zna każdy rodzaj sieci ;)

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

@MAROSKiNG raczej najpierw poszukaj informacji na temat oto tej sieci, zapewne po krótkiej lekturze będziesz wiedział co i jak ;)

A dla mniej rozwiniętych informatycznie [w tym także Ja] podaj Co to za sieć TOR, nie każdy zna każdy rodzaj sieci ;)

Wiem co to jest, ale o co chodzi z tym tematem, same bzdury wypisane.

Opublikowano

Czyli ,że się da.

 

 

Dzięki sieci Tor z anonimowości mogą korzystać także serwery, działając w formie usług o ukrytej lokalizacji. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...