Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś mi to wyjaśni srebrne S z 1 modem


pablos11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widział ktoś coś takiego kiedyś i jest w stanie to wyjaśnić ;-;

11822502_432028916984394_137605164740437

 

Srebrne S na mapie Insane z 1 modem DT 98%
Pierwszy raz widzę żeby taką S dostać tylko z 1 modem, zazwyczaj gram po 2 mody DT HR i mam złote S

 

Ktoś rozumie coś takiego i może mi wyjaśnić ;___;

TEMAT


 


Opublikowano

to jest złote S, srebrne jest tylko gdy uzyjesz hiddena lub flashlighta

3 wynik od dołu srebrne S z 1 modem DT poniżej masz złote S z 1 modem i niżej A z 1 modem.

 

Nie jest to błąd graficzny z skórką bo widać 3 różne wyniki z 2 różnymi S

 

S 98,94% DT

S 95,03% DT

A 97,63 DT

TEMAT


 


Opublikowano

3 wynik od dołu srebrne S z 1 modem DT poniżej masz złote S z 1 modem i niżej A z 1 modem.

 

Nie jest to błąd graficzny z skórką bo widać 3 różne wyniki z 2 różnymi S

 

S 98,94% DT

S 95,03% DT

A 97,63 DT

 

3 wynik od dołu ze srebrnym S jest z HD, nie DT przypatrz się

Opublikowano

No pomyłka, lecz to nie wyklucza srebrnego S zazwyczaj [odkąd pamiętam zawsze potrzeba było 3 modób HR DT + FL / HD]

A tutaj jest widoczny tylko 1 mod.

 

Chciałem widzieć czy to tylko 1 błąd w mapie / systemie lag czy istotnie jest to taka opcja

 

Link do mapy: http://osu.ppy.sh/s/190390

Tak w rankingu także widać to tak samo jak w grze :__:

TEMAT


 


Opublikowano

LoL.

Żeby dostać srebrne S/SS trzeba zagrać z modem Hidden albo Flashlight

Inne mody nie mają znaczenia, sam HD/FL wystarczy.

I mamy srebrne S/SS

HD = srebrne

FL = srebrne

HD + jakikolwiek inny mod /y = srebrne

FL + jakikolwiek inny mod /y = srebrne

blyat

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...