Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak przyciemnić ekran jak najbardziej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Czasem zdarza się, że ekran mojego iPhone'a jest dla mnie zdecydowanie zbyt jasny, np. nocą. Zmniejszenie jasności do minimum w Centrum Sterowania daje w tej sytuacji zdecydowanie zbyt mało. Bardzo mnie to irytowało, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Długo szukałem sposobu, ale bez skutku. W AppStore nie było żadnej aplikacji, która mogłaby coś na to poradzić. Jailbreak nie wchodził w grę. W ustawieniach na pierwszy rzut oka też nic nie było. Na szczęście, w końcu znalazłem pewien sposób, który przedstawiłem go Wam poniżej. A więc tak:

1. Uruchamiamy Zoom znajdujący się w Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność

2. Klikamy w ekran trzy razy trzema palcami, pojawi się menu

3. Wchodzimy w Wybierz filtr, a następnie w słabe światło

4. Następnie w Powiększony Region wybieramy Pełny Ekran

5. Ostatnią rzeczą jest włączenie Skrótu funkcji dostępu (ustawienia -> ogólne -> dostępność) do zoom

6. Enjoy! Aby ściemnić ekran wystaczy kliknąć razy przycisk home

 

 

Jeśli poradnik pomógł w jakikolwiek sposób, zostaw lajka. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...