Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Jak wyjść z Golda/Silvera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chciałbym się z wami podzielić radami na wygrywanie gier na tych poziomach ELO, zacznijmy od podstaw

1 - Jeżeli gracie duo to z*********e, później wyjaśnie

2 - Postać, polecam grać na bocie Kalistą ze skryptem od Hellsinga (L#) ewentualnie Vayne (hi im gosu albo Vayne hunter reborn)

3 - Duo polecam też grać z L# albo BoL'em i najlepiej na supporcie bo wtedy carry'ujecie grę totalnie ( Thresh jest dobry i janna też)

4 - Nie wpierdalać się jak gosu albo ki c**j tylko spokojnie grać i nie flame'ić bo to przegrywa gry zazwyczaj

5 - Jeżeli nie grasz specjalnie na bot lanie to możesz spróbować Mid bądź topa ( Cassiopeia (CassioXD), Viktor(Apollo), Riven (KurisuRiven) 

6 - Evade sam używam ezEvade ale to zależy od preferencji jak ci wygodniej możesz flashować od ulta malph i amumu ale warto nie ryzykować

7 - ggwp ez win

Linki

ezEvade : https://github.com/soulcaliber/LeagueSharp

Kalista(Hellsing) : https://github.com/Hellsing/LeagueSharp

Vayne : https://github.com/DZ191/LeagueSharp

Cassio : https://github.com/BaFuSs/LeagueSharp

Viktor : https://github.com/Apollo16/LeagueSharp

Riven : https://github.com/xKurisu/KurisuSolutions

BaseUlt3 : https://github.com/Beaving/LeagueSharp

I tyle xD 

Jsv9ny3.png

Opublikowano

Mam pytanko bo w skryptach czasami jest milion opcji i gubię się jak ustawić. Mozecie podrzucić ss jakieś z waszymi ustawieniami np ez kalista itp ? jestem początkujący w tym temacie więc najmniejsza pomoc w obsłudze mile widziana, bo w grze po włączeniu wszystkiego co ja jako gracz muszę robić? Jakieś klawisze czy myszką kierować? Może glupie pytania ale na prawdę próbuję zrozumieć i wgłębić się w ten program bo na yt na filmikach wszystko ładnie ale w praktyce już gorzej.

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...