Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jak Wgrać Questy Na Plikach Serwerowych Rain


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie mi wytłumaczyć jak wgrać questy na plikach serwerowych RAIN po kolei??

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

Opublikowano

wgrywasz quest na serwer czyli

usr/rain/channel/share_data/locale/Hongkong lub english/quest

potem w VPC wpisujesz

cd  /usr/rain/channel/share_data/locale/Hongkong lub english/quest

potem ./qc nazwa questa który wgrałeś z końcówką .quest enter i

cd /root/

i rebot i powinno działać licze na ++ :D

 

@Edit

 

Tzn ? Wgrywasz pliki insomni ?

Opublikowano

Ale jak wgrywam paczke questów to jak to wgrać? xD Tak wgrywam questy z Plików sui na Pliki Rain Dam max + i 5 za odpowiedź

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Najlepiej każdy quest pojedyńczo wgrywać ,najpierw wrzucasz q na daną ścieżke potem w konsoli wpisujesz ten namiar

cd  /usr/rain/channel/share_data/locale/Hongkong/english/quest

i w konsoli wgrywasz każdy q

./qc nazwa_questa.quest

jak wszystko spoko bez błędów to reset silnika i git majonez.....:)

Opublikowano

Jeszcze raz:

 

Wrzucasz questa do:

/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong(lub english, zależyj ak masz)/quest

Potem piszesz w VPC lub VB:

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong(lub english(jw^)/quest

Po operacji piszesz

./qc nazwaWgranegoPrzezCiebieQuesta.quest

potem piszesz

cd

i

./start

Pierdol szkołe, jebać ją, zostań ninją

 

 

SZUKAM GMA I TESTERÓW NA MÓJ SERWER TEMAT:

http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuje-gm-chce-zostac-gm/page__st__220__gopid__1186295entry1186295

 

DOGADAmy sie na gg

Opublikowano

up !@ hmm chyba autor tematu nie jest taki tępy że napisałeś dokładnie to co ja wcześniej tylko w innej formie

dodam że wcześniej trzeba nadać prawa questom ctrl+a zaznacz wszystkie questy w WinSCP lub FileZilla następnie wlaściwości i nadaj

wartości 7770 lub poprostu 777 lub w konsoli ścieżka do ktalogu z q(cd....) chmod 777

i nie rób tak jak ci napisał "Ninia p0wa" cd i start tylko sh make cd i reboot ..........

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...