Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto Pomoże W Odpaleniu Gry Combat Arms Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko czy jest możliwość zagrania w Combat Arms ale wersje USA.

Wiem że takie tematy były, ale z tego co widziałem to są już stare i nie aktualne.

Więc tu moja prośba aby ktoś opisał świeży temat jak tego dokonać. Sypie plusikami jakby co!!!

Pozdrawiam

Opublikowano

Ściągamy Ultra surfa:

 

http://www.ultrareach.com/

 

2.Włączamy Ultra Surf

 

3.Po włączeniu Ultra Surf powinna się otworzyć przeglądarka. Wtedy wchodzimy na www:

 

http://combatarms.nexon.net

 

4.Rejestrujemy się na CA US, włączamy CA US, wtedy otworzy się przeglądarka, logujemy się i klikamy start game.

 

5. Grajcie i cieszcie się z hax'ów i innych. Nie piszcie po PL na chacie!

 

 

 

Wzięte z gordonsys.net. Na pewno działa w Niemczech, Portugalii, UK i we Włoszech.Ja tego nie testowałem.

 

 

 

Pamiętajcie ze potrzebna wam jest wersja amerykanska gry!!

Opublikowano

Jest Taki program co zmienia IP :) Na us i mozesz Grac :)

 

wpisz se w google czy cos :) O jakiems Programe co zmienie iP ;)

 

+ dla mnie ! ;) Wiem ze taki program jest bo sam mialem jakies pol roku temu B)

Jak Pomogłem daj + Lub Podziękuj ;dd

 

 

ZuuziaaaPL.gif

Opublikowano

zobacz programy typu AOL albo hot spot shield. działa w maple story które też ma blokadę dla EU i jest grą firmy nexon ;)

Opublikowano

co do sposobu Hogana, jeśli macie 2 albo więcej przeglądarek, musicie ściągnąć addona który będzie działał z UltraSurfem, np. macie mozille i ie to wtedy wam nie zadziała.

Opublikowano

dzięki bo mam właśnie 2 i nie działa. Ok kminie dalej. A jak odinstaluje ta 2 pozostawię tylko IE zadziała??

Opublikowano

prawdopodobnie tak, ja właśnie ściągam CA US, i zobaczę

bo ip zmienia normalnie na stronie typu what's my ip pisze :

IP Information: 65.49.2.22

ISP: Hurricane Electric

Organization: Sophidea

Connection: Corporate

Assignment: Static

Proxy: Network Sharing Device

City: Cheyenne

Region: Wyoming

Country: United States

więc nie wiem ;)

Opublikowano

nie dubbluj... używaj opcji Edytuj (prawy dolny róg przy każdym twoim poście)

 

no ja będę miał za 1h ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...