Skocz do zawartości

DarkOrbit na androidzie.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1322 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, jest to mój pierwszy poradnik, pokaże wam jak grać w darkorbit na telefonie, krótki i jasny :D

Krok 1: Pobieramy z aplikacji Sklep Play przeglądarke puffin, ma ona odrazu w sobie flash playera

Krok 2: Wchodzimy na stronke darkorbit, logujemy sie, i po prostu klikamy GRAJ.

W przeglądarce wbudowany jest też touchpad.

Pani Kasia

Pani Kasia

@Adrian327d "Każdy" mówisz... Cóż..

Ale dzięki bo nie wiedziałem że można na androidzie grać w do, zawsze przyda się aby sprzedać surki :D

Edytowano przez Tluczek9902

No nie każdy o tym wie akurat...

Ja tez chciałem sprzedawać surki ale nie miałem jak więc wpadłem na inne rozwiazanie: można pobra pulpit zdalny google chrome i odpalic sobie widok ze swojego kompa na fonie :)

Ale problem w tym że komp musi być włączony :)

Ale mimo wszystko poradnik dobry, przyda się na pewno.

ja mam wtyczke flash w telefonie nie trzeba instalować tak grożnych przeglądarek wystarczy poszukać w arhivum flasha ftyczke na androida i bez zbędnego obciążenia odpali :)

PSlqjGC.png

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Ja tak surki sprzedaje odkad sie dowiedzialem ;D

@uridiumwars_admin

wiem o tym, ale niektorzy mogą miec starsze telefony i nie mogą zainstalowac flash playera jak ja na swoim starym, tak wiem dziwnie to brzmi... xD

Edytowano przez Xanteris

Na ile ta przeglądarka jest darmowa? dzień? tydzień? dwa? na zawsze? Są przecież programy którymi można nagrać macro (dotykowe) ledwo bo ledwo na pełnym ekranie klikać te wszystkie opcje się da (mam 3.2" na starym telefonie, który mogę poświęcić w imię nauki tragedii nie ma 5fps łapie czasami a jak stoi w miejscu to i 17 pokazywał :D)

TYLKO GŁÓWNE PYTANIE: CZY TA PRZEGLĄDARKA JEST W PEŁNI DARMOWA CZY TRZEBA PO JAKIMŚ CZASIE KUPIĆ WERSJĘ PRO?

Przeglądarka jest darmowa na zawsze, jeżeli chcecie klikacza na androida to najlepszym jest hiro macro auto touch

Pani Kasia

Przeglądarka jest darmowa na zawsze, jeżeli chcecie klikacza na androida to najlepszym jest hiro macro auto touch

Mi HiroMacro nie działa nie wiem czemu nagram macro i nic tel Sony Xpiera Tipo (ST21i) ale znalazłeminny program :) RepetiTouch Free trochę ustawień jak Loop czyli ilość powtórzeń wpisać "inf" i jest infinity czyli aż do przerwania ręcznego :) także macro działa :)

Witam. Mi DO na androidzie nie w pelni dziala a mianowicie jest biala strona po zalogowaniu się. Jakies pomysly?

Nie ważne, już działa.

Edytowano przez ProjectX

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

ja mam wtyczke flash w telefonie nie trzeba instalować tak grożnych przeglądarek wystarczy poszukać w arhivum flasha ftyczke na androida i bez zbędnego obciążenia odpali :)

Tak archiwum adobe... Szkoda że to archiwum.

Przeglądarka darmowa i bez wirusów w więc nie pisz bzdur.

P.S.

Jak pobierasz z chomiczkuj.pl do się nie dziw że coś jest nie tak.

Edytowano przez hahahaSKI

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1322 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...