Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Usunięcie beznadziejnych wiadomości


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam, jak usunąć wiadomości typu. Gracz NICK udusił się w ścianie / Gracz NICK próbował pływać w lawie \ Gracz NICK został zabity przez NICK za pomocą Miecz czegoś tam.

784091427630431250239.png

Opublikowano

­@1361622928-U485574.pngbooterxyz To usuwa calkowicie wiadomosci o padnieciu tez z Funnyguilds. A ja chce tylko te z Essentials

 

O ile się nie myle to Essentials nie ma własnych wiadomości o śmierci. :)

To co widzisz to wyświetla bukkit.

Opublikowano

tych wiadomości ze spigota nie można usunąć.

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@ShirXion a może jakoś w pluginie worldguard disable-death-messages: false zamienić na disable-death-messages: true ?

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

­Witam, jak usunąć wiadomości typu. Gracz NICK udusił się w ścianie / Gracz NICK próbował pływać w lawie \ Gracz NICK został zabity przez NICK za pomocą Miecz czegoś tam.

Zmien poprostu jezyk w minecrafcie na angielski XDDDD

 

@antyblezur

@EventHandler
public void onDeath(PlayerDeathEvent event){
    if (event.getKiller() == null) event.setDeathMessage(null);
}

wszystkie wiadomosci blokuje oprocz tych od zgonow przez innego gracza

Opublikowano

@Ceglinio nadal to samo. Ja chce polska wersje..

Sprawdź edytując wiadomości w Essentialu, po prostu te o śmierci wyczyść, otwórz jara jakimś archiwizatorem i znajdź plik z wiadomościami.

CAMDNAx.png

Opublikowano

@ShirXion zobacz dokładnie w essentialu tam jest opcja taka która pozwala to wyłączyć :) 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

Zmień system operacyjny na komputerze, powinno pomóc.­

na np. mac'a

 

@topic

@EventHandler
public void onDeath(PlayerDeathEvent event){
    if (event.getKiller() == null) event.setDeathMessage(null);
}
Opublikowano

­@gornie12 thx. Linijka: death-messages: true i trzeba zmienic na false, jakby ktoś miał taki sam problem.

 

Leci like ;3

 

@filippop1 nadal by usuwało wiadomości z funnyguilds.

boze co ja tam napisalem, lepiej nie bede pisac postow z telefonu :x

teraz by dzialalo

 

 

na np. mac'a

 

@topic

@EventHandler
public void onDeath(PlayerDeathEvent event){
    if (event.getKiller() == null) event.setDeathMessage(null);
}

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...