Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Odświeżone miasta ~ Age Of Metin


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

326571437736470592769.png

 

Przedstawiam Wam odświeżone miasta na serwerze Age Of Metin.

 ramka8.pngramka9.png
ramka10.pngRAMKA11.png
ramka12.pngramka13.pngramka14.png
ramka15.pngramka16.png
ramka18.pngramka19.png

Opublikowano

Bardzo ładne, warto czekać. Ból dupy i płacz za 3, 2, 1. Bo po co?

Opublikowano

Szału nie ma dupy nie urywa tez mi sie wydaje że gdzies to juz widziałem

 

Budynki możliwe, ale mapki były przerabiane przez Nas.

 

Pokazujecie coś co nawet nie jest wasze... Aż mi was szkoda :)

Budynki dostępne na niemieckich forach, a mapa była przerabiana przez Nas.

Opublikowano

Już niebawem zamknięta beta, być może ktoś się dostanie na nią, jak poprosi. Zapraszamy na forum po informacje..


Opublikowano

Brzydkie, wolę normalne miasta.

fuommv.png


"Wiesz, gdy­by pieniądze nie miały znacze­nia, gdy­by nie było pieniędzy i gdy­by wszys­tko za­leżało od naszej pos­ta­wy mo­ral­nej, nasze­go zacho­wania i postępo­wania z ludźmi, by­libyśmy mi­lione­rami. By­libyśmy bogaci." - Tupac Amaru Shakur.

Opublikowano

Aktualizacja:

Beta > Zamknięta Alfa

 

Nabór ludzi został zakończony.

Opublikowano

Klasyk powiedz mi jak to jest mozliwe ze wszystko co zobaczysz to hejtujesz? Dziwne? Nie.. zazdrosc oraz to ze startujesz z swoim gownianym serwerem gdzie sa bugi w sklepie smieciu xddd

 

Ladne miasta

50374279859406698435.jpg

Opublikowano

Klasyk powiedz mi jak to jest mozliwe ze wszystko co zobaczysz to hejtujesz? Dziwne? Nie.. zazdrosc oraz to ze startujesz z swoim gownianym serwerem gdzie sa bugi w sklepie smieciu xddd

 

Ladne miasta

Wyzywasz innych a sam startowaleś 10 razy z bastią albo mnie pamięć myli.

 

@ Co do miast

 

Budynki stare z vamosa dodatkowo plechito z mapek z np invorii s2.

Nic ciekawego i nic wyjątkowego lecz same m1 (jako mapa) jest fajna.

 

Polecam ze względu na pomysłowość 

1912513.jpeg

Opublikowano

Widzę ostatnio jest moda na hejtowanie teamu serwerów, które startowały 1298341 razy i wytykanie im nawet tego, że kibel zatykają (do tego dojdzie) xD.

 

/top

Imo miasta dupy nie urywają. Myślałem, że ciut nowszego będzie.

#OpISIS

Opublikowano

Pokazujecie coś co nawet nie jest wasze... Aż mi was szkoda :)

Robisz serwery na plikach, które są YMIR'u... Aż mi Cię szkoda B)

Btw, które to już Twoje konto? xD

 

Budynki całkiem spoko, ale moglibyście pokazać też parę SS całego miasta.­

tenor.gif

 

Opublikowano

Budynki całkiem spoko, ale moglibyście pokazać też parę SS całego miasta.­

Wstawię niedługo. :)

 

@ zapraszam Cię tutaj.

Opublikowano

Jakie to jest brzydkie...

co w tym jest nowego i fajnego? Było już kilka serwerów z tymi beznadziejnymi obiektami, poza tym nie widzę nic nowego w tych miastach :)

Opublikowano

Jakie to jest brzydkie...

co w tym jest nowego i fajnego? Było już kilka serwerów z tymi beznadziejnymi obiektami, poza tym nie widzę nic nowego w tych miastach :)

 

polecam - http://www.znanylekarz.pl/okulista

 

Co do miast to tak jak napisałem w poprzednim temacie.

Główny mankament to tekstury.

Po za tym podłączcie sobie skybox'y bo to jest aż śmieszne.

QTIn6VZ.png

Opublikowano

Budynki z M1 znajome ale te z M2 jakieś świeże.. fajnie to nawet wygląda choć szkoda że tylko budynki uchwycone. ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...