Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CLUB Trowianie - potęga w Trove!


STVNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­1k7ctw5.png

 

Trowianie - klub istniejący od 21 lipca 2015 roku w grze TROVE gromadzący polskich fanatyków tej gry i nie tylko! Dzięki tej grupie możesz odnaleźć garść znajomych, z którymi wspólnie możesz bawić się również przy innych tytułach takich jak Unturned czy Counter Strike Global Offensive, jednak wciąż skupiamy się najbardziej konkretnie na jednym tytule, którym jest TROVE.

 

Aktualnie posiadamy także odpowiednią strefę VIP na jednym z bardziej popularnych Teamspeaków w Polsce oraz odpowiednią rangę informującą o przynależności do Naszego zgrupowania. Wszelkich informacji dot. Społeczności Trowianie udzielamy w komentarzach oraz prywatnych wiadomościach.

 

 

Rekrutacja; czyli proces, który przejść musi każdy znajdujący i chcący znaleźć się w Naszej społeczności. Poniżej opiszę w krótkich stopniach cały proces, który czeka chętnych.

  • I stopień; zgłoszenie się w prywatnej wiadomości do @STVNEK lub @Beryfes i wykazanie chęci w wyżej wspomnianej wiadomości.
  • II stopnień; uzyskanie odpowiedzi od jednego z wyżej wymienionych liderów, jeżeli jest pozytywna - dalsze kroki dotyczą Ciebie, jeśli nie - odpadasz.
  • III stopień; otrzymujesz w wiadomości pozytywnej dane do Teamspeaka1 i zgłaszasz się na wskazany kanał.
  • IV stopień; przeprowadzana jest "rozmowa kwalifikacyjna"  na podstawie, której sprawdzamy czy spełniasz poniższe wymagania.
  • V stopień; odpadasz lub przechodzisz dalej i zostajesz na dłużej w Naszej społeczności.

Wymagania; czyli wszystkie punkty, które musisz spełniać aby zakwalifikować się do Naszej społeczności.

  • Wiek - co najmniej 15 lat +.
  • Umiejętność zachowania kultury w rozmowie z innymi członkami społeczności.
  • Posiadanie mikrofonu oraz programu do komunikacji głosowej jakim jest Teamspeak.
  • W jakimkolwiek stopniu rozwinięcie postaci w grze TROVE.

Nasza galeria

wPw6nyz.jpg

 

Aktualny zarząd Społeczności:

@STVNEK (L)

@Beryfes (L)

Akimata (O)

@1361622928-U485574.pngHyack (O)

@Matixe26 (O) | KPsychol

Miejsca w zespole: 26/40

 

____________________________________________________

1 - dane do teamspeaka w spoilerze poniżej.

Teamspeak: ****.** (regulamin zabrania podawania w temacie, info pw)

KANAŁ: VIP nr 4

POKÓJ: TROVE | REKRUTACJA

Opublikowano

Szukacie aktywnych członków czy budowniczych tez ? ^^

 

Aktywny budowniczy zawsze też się przyda ; ) Zapraszamy każdego gracza który spełnia minimalne wymagania podane w pierwszy poście.

 

Zapraszamy!

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Szukacie aktywnych członków czy budowniczych tez ? ^^

Budowniczych? Jeżeli mój pomysł wypali budowniczy również będzie potrzebny :) Zapraszamy na pw.

­

Opublikowano

W chwili obecnej na naszym TSie siedzimy w 12 osób, robimy wspólnie Gianty, na krótkim spontanicznym streamie było Was 20 osób, dziękujemy i zapraszamy na kolejne!

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Polecam :) Każdy nawzajem sobie pomaga, częste wspólne wypady i miła atmosfera. Tyle miałem do powiedzenia i leci plusik!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sytuacja jest trudna, tak jak równie trudnie pisze mi się o tym. Zespół się rozpadł, a to za sprawą głównie drugiego lidera, który postanowił zachować się jak nieodpowiedzialny dzieciak i po prostu zostawił ekipę bez słowa - jestem zmuszony zamknąć CLUB, lecz najprawdopodobniej po zebraniu odpowiedniego zespołu - powrócimy, powrócimy w lepszym stylu i z większym impetem tak by stać się prawdziwą społecznością gier na Polskiej scenie. Oczekujcie, a wszystkich tych, którzy chcieli obrócić się w Naszym środowisku, a nie mieli okazji, przepraszam. Dziękuje członkom ekipy, bo bez nich nie byłoby tego co udało Nam się zbudować dotychczas. Wracamy po przerwie, a tymczasem proszę o zamknięcie tego tematu, lecz nie przenoszenie go do archiwum.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...