Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wbić na serwer - błąd


Sir_Kokosik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie... (MAM PREMKE)­

a oto mój błąd

post-945099-0-79744700-1437738177_thumb.png

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

Skoro posiadasz konto Premium, to spróbuj podczas uruchamiania serwera wyłączyć zaporę systemową/antywirusa, a jeśli to nie pomoże, to przeinstaluj lub zaktualizuj Javę. 

Opublikowano

Skoro posiadasz konto Premium, to spróbuj podczas uruchamiania serwera wyłączyć zaporę systemową/antywirusa, a jeśli to nie pomoże, to przeinstaluj lub zaktualizuj Javę. 

Jave mam najnowszą a to nie mój serwer tylko znany serwer xyz

­

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

Jave mam najnowszą a to nie mój serwer tylko znany serwer xyz

­

No dobrze, to wyłącz zaporę systemową + antywirusa i ponownie uruchom ten serwer, tak jak wcześniej Ci to napisałem. ;)

Opublikowano

Ew reset internetu i kompa, jak nie pomoże to zobacz czy na inny serwer wbić możesz.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Jest to prawdopodobnie wina serwera. Owy błąd występuje np. w wypadku ataku DDoS. Potrzeba czasu i powinno samo się wyjaśnić :)

qTyp0z6.png

Opublikowano

Najczęstszym powodem błędu w przypadku takiego błędu jest wyłączony internet. Sprawdź czy nie masz statusu internetu "ograniczony" albo dostęp: tylko lokalny

Opublikowano

@xSav może nie wyłączony internet, jednak wyraźnie napisane jest że nastąpił TimeOut czyli albo serwer jest DDoS'owany bądź jest tak obciążony  że nie jest w stanie wymieniać danych między klientem a serwerem i jest zrywane połączenie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...